heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1 

baner szklo budowlane

 

20190820-BANNIERE-HALIO-750x100-1D-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

 

budma 2020 - 480x120

 

GYRO DRIVER
Data dodania: 09.11.12

Producent elektronarzędzi i akcesoriów, firma Black&Decker, wprowadza na rynek pierwszy na świecie sterowany ruchem dłoni akumulatorowy wkrętak GYRO DRIVER™.

 

Firma Black&Decker, z myślą o domowych majsterkowiczach, wprowadza na rynek nowy innowacyjny wkrętak GYRO DRIVER ™. Jest to pierwsze na świecie elektronarzędzie, w którym wykorzystano technologię żyroskopową, znaną do tej pory z zastosowania w smartfonach czy tabletach.

 

Dzięki tej opatentowanej technologii prace przy użyciu nowego akumulatorowego wkrętaka GYRO DRIVER™ BDCS36G stają się intuicyjne i bardziej komfortowe. Skręcanie szafek kuchennych czy wymiana zamka w drzwiach nie musi być już tak pracochłonna i żmudna jak przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Z GYRO DRIVER™ aby wkręcić lub wykręcić wkręt wystarczy tylko jeden ruch dłoni.

 

Urządzenie GYRO DRIVER™ zostało wyposażone w czujnik MOTION CONTROL, który wyczuwając ruch ręki, pozwala na sterowanie kierunkiem i prędkością obrotów wkrętaka. Aby uruchomić silnik wystarczy chwycić narzędzie, aktywując przycisk sensora, i obrócić wkrętak w prawo bądź w lewo.

 

Przechylenie wkrętaka w prawo spowoduje wkręcanie wkrętów, a w lewo ich wykręcanie.  Ponadto wykonując te same obroty  w zakresie do 30 stopni w prawo i do 30 stopni w lewo, mamy możliwość sterowania prędkością obrotów – im bliżej granicy 30 stopni, tym szybsze obroty. W zestawie 10. wymiennych końcówek wkrętarskich.

 

Urządzenie posiada akumulator 3,6 V w technologii litowo-jonowej, który w pełni naładowany pozostaje gotowy do użycia przez 18 miesięcy. Dla zapewnienia widoczności w miejscach trudnodostępnych, takich  jak ciasne kąty czy wnętrza skręcanych mebli, wkrętak wyposażony został w zintegrowaną diodę LED. Dodatkową zaletą wkrętaka jest jego kompaktowa budowa gwarantująca wygodę użycia w każdym położeniu.

 

Agnieszka Owczarczyk

Stanley Black & Decker Polska 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 

inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne

więcej informacj: Świat Szkła 9/2012

 

 

 

01 chik
01 chik