Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 09 okladka

 

       9/2019

 

20190444Swiat-Szkla-V4B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

Platinium - rynkowy przełom
Data dodania: 27.05.08

     Rozpoczęta niemal dwa lata temu współpraca projektantów i technologów Oknoplast-Kraków z włoskim stylistą Giuseppe Bencivenga pozwoliła na stworzenie produktu łamiącego dotychczas przyjęte konwencje i sposób postrzegania okna. Nowe okno PLATINIUM cechuje unikalny design, uzyskany w wyniku analizy aktualnych trendów w architekturze, stylistyce i wzornictwie. Okno powstałe na bazie specjalnie zaprojektowanego profilu VEKA oraz okuć MACO gwarantuje bardzo wysoką jakość użytkowania. Cechą wyróżniającą jest niespotykany dotychczas kształt profilu okna, który sprawia, że PLATINIUM jest nie tylko nowatorskim produktem na rynku, ale także przełomem w dziedzinie estetyki. Najnowszy produkt Oknoplast-Kraków jest zaokrąglony od wewnątrz, co nadaje wyrafinowany wygląd całemu oknu, podkreślając jego elegancję i styl. Dzięki temu stanowi ono doskonały element dekoracyjny i pozwala na dowolną aranżację wnętrza, zależną jedynie od upodobań i preferencji użytkowników.
    Okno PLATINIUM to przede wszystkim odpowiedź na pragnienia i zapotrzebowanie Klientów. W wyniku skrupulatnych badań przeprowadzonych przez międzynarodowy Instytut Millward Brown udało się określić potrzeby i preferencje, które po szczegółowej analizie  przekształcono w gotowy produkt. Wartość tego okna podnosi także fakt, iż tak unikalne i nowatorskie rozwiązanie jest wyłącznie oferowane przez Oknoplast-Kraków, czego dowodem jest zastrzeżenie wzoru w UE jako patent wg Wzoru Wspólnotowego.
    Otaczająca nas rzeczywistość pełna jest piękna. Piękna wyjątkowego, bo odkrywamy go nieustannie, a obcowanie z nim wewnętrznie nas wzbogaca. Pozostawia w pamięci obrazy wyobraźni, które pragniemy zachować jak najdłużej. Lubimy otaczać się pięknem, zachwyca nas, sprawia radość i przede wszystkim inspiruje do tworzenia rzeczy nowotarskich i niezwykłych, odczarowujących nasz świat i naszą najbliższą przestrzeń jaką jest dom… To, jak postrzegamy rzeczywistość i jaki mamy na nią wpływ, zależy bowiem od nas samych... Bo prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza – powiedział włoski stylista Giuseppe Bencivenga. 

więcej informacji: Świat Szkła 5/2008

 

 

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik