LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

Grzejnik ze szkła
Data dodania: 05.03.09


Szklany, elektryczny grzejnik SGG THERMOVIT ELEGANCE firmy Saint-Gobain Glass powstał z myślą o miejscach, gdzie liczy się nowatorstwo rozwiązań i niebanalne wzornictwo. 

 

Dedykowany jest do każdego typu pomieszczeń – prywatnych łazienek, biur, obiektów hotelowych i spa. Zalety grzejnika wykonanego ze szkła docenią z pewnością projektanci oraz ci, którzy poszukują na rynku niestandardowego wyposażenia. 

 

Image

Grzejnik SGG THERMOVIT ELEGANCE

fot. SAINT-GOBAIN GLASS

 

Szklany grzejnik nada każdemu wnętrzu oryginalny, nowoczesny charakter. Jego kluczową cechę, czyli transparentność (grzejnik wykonany jest z  przeziernego szkła), docenią zwłaszcza architekci projektujący biura czy sale konferencyjne, które mają całkowicie przeszklone ściany. 

 

 

Szklany grzejnik wpisze się swoją stylistyką w klimat miejsca i co ważne, nie będzie zasłaniał widoku.

Opcjonalne grzejnik SGG THERMOVIT ELEGANCE można zamówić również ze szkła-lustra (SGG MIRASTAR) oraz ze szkła z sitodrukiem (SGG CHAZME).

 

SGG THERMOVIT ELEGANCE wykonany jest z bezpiecznego szkła laminowanego o grubości 13 mm.

Składa się ono z dwóch tafli 6 mm szkła hartowanego przedzielonego warstwą folii PVB (butyralu poliwinylu) o grubości 0,76 mm.

 

Image

SGG THERMOVIT ELEGANCE z sitodrukiem

fot. SAINT-GOBAIN GLASS

 

Grzejnik działa na zasadzie bezpośredniego promieniowania cieplnego – ciepło wytwarzane jest przez specjalną powłokę grzejną nałożoną na jedną z tafli szyby laminowanej zawierającej szkło SGG DIAMANT.Grzejnik zasilany jest napięciem 220/230 V z sieci elektrycznej, zaś regulacja jego ustawień odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota, którego zasięg został obliczony na odległość ok. 20 m.

 

Image

SGG THERMIVIT ELEGANCE ze szkła-lustra

fot. SAINT-GOBAIN GLASS

 


SGG THERMOVIT ELEGANCE dostarczany jest przez producenta wraz z nasadą o średnicy 50 mm umiejscowioną z tyłu grzejnika, w której mieści się elektroniczny system regulacji oraz antena zapewniająca łączność z pilotem-termostatem.W komplecie znajduje się także przewód elektryczny oraz wsporniki ze stali nierdzewnej do zamontowania grzejnika.Opcjonalne grzejnik można zamówić z eleganckim chromowanym relingiem, dzięki któremu może on pełnić również funkcję suszarki.

 

Grzejnik SGG THERMOVIT ELEGANCE oferowany jest w 4 rozmiarach o różnej mocy, co pozwala idealnie dopasować go do wielkości ogrzewanego pomieszczenia.

Dostępne modele to:  600x400 mm (moc 240 W), 1000x500mm (moc 500 W), 1200x600 mm (moc 720 W), 1500x700 mm (moc 1050 W).

 

Image

Grzejnik SGG THERMOVIT ELEGANCE

fot. SAINT-GOBAIN GLASS

 

Grzejnik SGG THERMOVIT ELEGANCE produkowany jest zgodnie z zasadami CE oraz wszelkimi obowiązującymi w Polsce normami dotyczącymi urządzeń grzewczych.

 

Producentem grzejnika SGG THERMOVIT ELEGANCE jest firma Saint-Gobain Glass.
Więcej wiadomości na temat asortymentu firmy można znaleźć na www.saint-gobain-glass.com