Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 12 okladka

       Świat Szkła 12/2019

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20190820-BANNIERE-HALIO-750x100-1D-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

 

budma 2020 - 480x120

 

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Więcej niż ekspercka pomoc - Loteria „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM”
Data dodania: 02.12.15

Wybór działki, aspekty technologiczne projektu, poszukiwanie wykonawców, dobór materiałów budowlanych, a teraz także uwzględnienie bilansu energetycznego i prognoz kosztów eksploatacyjnych – plan inwestycji, odpowiadającej unijnym normom, wymaga wielu istotnych decyzji. Istnieje jednak odpowiedź na wszystkie te dylematy – Program Saint-Gobain Multi-Comfort.

 

 20151128Multi-Comfort Zielonki-Wies Saint-Gobain

 

Standard Multi-Comfort to kompleksowe rozwiązanie dla budownictwa energooszczędnego opracowane przez koncern Saint-Gobain bazujący na 350-letniej tradycji. Idea Standardu koncentruje się na zapewnieniu mieszkańcom domów pasywnych siedmiu komfortów, takich jak: ekonomiczny, termiczny, akustyczny, dobrej jakości powietrza, bezpieczeństwa, estetyki i ekologiczny. Osiągnięcie wielowymiarowego komfortu w domu jednorodzinnym jest możliwe, dzięki połączeniu innowacyjności systemowych technologii i doradztwa technicznego przedstawicieli poszczególnych marek Grupy Saint-Gobain z profesjonalizmem biur architektonicznych i wykonawców przeszkolonych z koncepcji Multi-Comfort.

 

 

Gwarancja jakości, gwarancja korzyści
Budując dom w Standardzie Multi-Comfort, natychmiast otrzymujemy gwarancję jakości projektu architektonicznego i materiałów budowalnych, a także pomoc techniczną specjalistów. W Programie biorą udział jedynie sprawdzone i autoryzowane biura architektoniczne, które w swoich projektach prezentują nowatorskie zastosowanie idei energooszczędności przy użyciu technologii Saint-Gobain.

 


Wybierając projekt domu w standardzie Multi-Comfort, mamy szansę na wygraną w loterii „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM”. W ten sposób łączymy radosną decyzję o budowie domu z oczekiwaniem na losowanie atrakcyjnych nagród, takich jak samochód Volkswagen Golf czy sprzęt RTV.

 

20151128Multi-Comfort Stawiguda Saint-Gobain

 

O jakości Standardu świadczy fakt, że obiekty referencyjne spełniają wymagania programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie na budowę domu jednorodzinnego o wysokim standardzie energetycznym. Inwestorzy, którzy wybiorą rozwiązanie Saint-Gobain Multi-Comfort i spełnią wszelkie formalności, mogą ubiegać się dodatkowo o dotację z NFOŚiGW w wysokości 20 lub 50 tys. zł.

 

Loteria Multi-Comfort – jak wziąć udział?
Prawo do udziału w losowaniu nagród gwarantuje spełnienie trzech warunków:
1. Wybór projektu domu jednorodzinnego w Standardzie Multi-Comfort oferowanego przez rekomendowane biuro architektoniczne.
2. Zakup niezbędnych materiałów i systemów Saint-Gobain objętych loterią na kwotę minimum 25 tys. zł netto.
3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.multi-comfort.pl.

 

Uwaga! Każde 25 tys. zł wydane na produkty budowlane gwarantuje jeden los, który weźmie udział w losowaniu nagród 30 listopada 2016 roku. Polegając na technologii Saint-Gobain, zwiększamy swoje szanse na wygraną samochodu marki Volkswagen Golf o wartości rynkowej 70 000 zł brutto lub 20 kuponów rabatowych na zakup sprzętu RTV o wartości 1,5 tys. zł.

 

Wszystkie informacje dotyczące partnerów loterii oraz materiałów objętych konkursem znaleźć można na stronie www.multi-comfort.pl w zakładce „Loteria”.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik