Bosch zaktualizował oprogramowanie Building Integration System (BIS) do wersji 4.5. Najnowsza wersja BIS oferuje: kontrolę dostępu, która jest łatwiejsza w obsłudze, bardziej elastyczna, a także lepiej zabezpieczona, integrację nowych lub zmodernizowanych systemów dozoru wizyjnego, sygnalizacji pożaru i DSO, a także audyt zmian dokonywanych w konfiguracji.

 

20171022bosch ST15a-11.17

 fot. Bosch

 

Optymalizacja kontroli dostępu. Kluczową funkcją oprogramowania BIS jest kontrola dostępu. Umożliwia ona dostęp do różnych stref i pomieszczeń budynku lub kompleksu wyłącznie osobom uprawnionym. Wersja 4.5 oprogramowania BIS zapewnia łatwiejsze, bardziej elastyczne i bezpieczniejsze rejestrowanie (i wyrejestrowywanie) osób uprawnionych. Łatwiejsze, ponieważ obsługa odcisków palców jest teraz zintegrowana w oknie dialogowym zarządzania posiadaczami kart i nie wymaga już korzystania z oprogramowania od zewnętrznego dostawcy.

 

Także rejestrację można teraz przeprowadzić zdalnie, na każdym czytniku dostępu należącym do systemu. Bardziej elastyczne, ponieważ okna dialogowe, dostępne za pośrednictwem masek i procesów, nie są już statyczne, lecz mogą być personalizowane przez użytkownika; możliwe jest wykorzystywanie zdjęć identyfikacyjnych z każdej kamery wyposażonej w USB, a identyfikatory można w elastyczny sposób zaprojektować i wydrukować razem z kodami kreskowymi. Lepiej zabezpieczone, ponieważ oprogramowanie BIS 4.5 jest obsługiwane przez Microsoft Windows Server 2016, który zapewnia najwyższy standard cyberbezpieczeństwa. Komunikacja w ramach BIS jest realizowana z zastosowaniem wyższego niż kiedykolwiek dotąd poziomu szyfrowania.

 


Wyższy stopień integracji. Wersja BIS 4.5 może komunikować się i sterować większą niż dotychczas liczbą podsystemów Bosch. Wśród nowości znajdują się:
- wtyczki wideoalarmów dla najnowszych kamer Bosch i ONVIF oraz rejestratorów sieciowych i hybrydowych Bosch DIVAR
- wykrywanie dymu i ognia w kamerach Bosch AVIOTEC
- monitoring i zarządzanie połączeniami dźwiękowego systemu ostrzegawczego Bosch PAVIRO
Wszystkimi tymi komponentami może zarządzać z poziomu centrali jeden operator.

 


Audyt konfiguracji. W wersji 4.5 oprogramowania BIS historia zmian konfiguracji jest zapisywana w bazie danych wraz z informacjami o tym kto, kiedy i jakie wprowadzał zmiany. Zapewnia to dostęp do ścieżki audytu, który dostarcza wiedzę o tym, co robią lub robili inni współpracownicy oraz pomaga prześledzić zdarzenia odległe w czasie.

 


BIS 4.5 oprogramowaniem pierwszego wyboru. Dzięki optymalizacjom, które znalazły się w wersji 4.5, oprogramowanie BIS zyskuje status oferty premium na rynku. Jest łatwe w obsłudze, elastyczne i jeszcze lepiej zabezpieczone. Integruje więcej sprzętu niż kiedykolwiek dotąd i umożliwia audyt zmian w konfiguracji. BIS to oprogramowanie stworzone do centralnego monitorowania i zarządzania budynkiem, kompleksem lub całą siecią stacji w systemie transportu publicznego. Optymalizuje ono także zarządzanie wymianą pracowników i pracownikami terenowymi oraz umożliwia stworzenie ścieżki audytu pomocnej w monitorowaniu zgodności z przepisami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

 

 

 

  • Logo - alu
  • Logo aw
  • Logo - fenzi
  • Logo - glass serwis
  • Logo - lisec
  • Logo - mc diam
  • Logo - polflam
  • Logo - saint gobain
  • Logo termo
  • Logo - swiss
  • Logo - guardian
  • Logo - forel
  • vitrintec wall solutions logo

Copyright © Świat Szkła - Wszelkie prawa zastrzeżone.