Aktualne wydanie

2019 07 okladka

 

       7-8/2019

 

20190444Swiat-Szkla-V4B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

VITRUM Swiat Szkla Web

 

ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

Radaway na targach 4 Design Days
Data dodania: 22.02.19

W minioną niedzielę zakończyły się Targi 4 Design Days. Rekordową, 4. edycję wydarzenia odwiedziło ponad 25 tysięcy miłośników designu.

 

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w wykładach, warsztatach, spotkaniach z gwiazdami telewizji i projektantami, i przede wszystkim - zobaczyć najnowsze kolekcje wiodących marek branży wnętrzarskiej. Wśród nich znalazł się Radaway.

 

20190222radaway 3

 

W dniach 26-27 stycznia na 4DD spotkało się tysiące pasjonatów designu zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

 

Targi były świetną okazją do tego, by poznać ofertę czołowych producentów, porozmawiać o trendach oraz najnowszych rozwiązaniach.

 

Wizyta u Radaway z pewnością zapadnie na długo w pamięci i stanie się dla wielu inspiracją podczas kreowania wnętrz.

 

Podczas 4DD odbyła się premiera kabin prysznicowych Hypnotic, czyli modeli łączących szkło z czernią, charakteryzujących się elegancją, klasą i jednocześnie siłą kontrastu.

 

Hypnotic według Radaway to nowy sposób na czerń – przyciągającą uwagę i podkreślającą szlachetność materiałów oraz oryginalny wystrój łazienki.

 

20190222radaway 1

 

Nowe, wyraziste modele w wersjach black to tylko część ekspozycji. Na stoisku eksperci demonstrowali również możliwości programu „Na miarę” umożliwiającego dopasowanie produktu nawet do najbardziej nietypowej sytuacji projektowej oraz kabiny z wygrawerowanym wzorem.

 

A wszystko to w stylowej przestrzeni, która z daleka hipnotyzowała niebywałą estetyką. Propozycje cieszyły się ogromną popularnością, o czym świadczy szeroka publiczność oraz odzew na portalach społecznościowych.

 

Uczestnicy dni otwartych 4 Design Days 2019 brali także udział w wielu wykładach i warsztatach. Podczas „Maratonu kuchenno-łazienkowego” mieli okazję poznać przedstawiciela firmy, który przybliżył ofertę Radaway.

 

Podczas panelu poruszone zostały także tematy dotyczące obowiązującej mody i związanymi z nią pomysłami marki.

 

20190222radaway 2

 

Radaway to producent wysokiej jakości, komfortowych i jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Firma w Polsce działa od 2002 roku, z powodzeniem promuje i sprzedaje też produkty za granicą.

 

Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, stosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz zaangażowaniu w proces twórczy, Radaway od lat pozostaje ekspertem w dziedzinie kabin prysznicowych.

 

W ofercie firmy znaleźć można ponadto drzwi wnękowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe tradycyjne i podpłytkowe oraz akcesoria m.in. syfony, elementy uszczelniające i środki pielęgnacyjne.

 

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że marce udało się znaleźć rozwiązania dla nawet najbardziej problematycznych wnętrz łazienek.

 

Autorski program „Na miarę” daje możliwość dopasowania kabin prysznicowych do nietypowych pomieszczeń - mała powierzchnia, skosy, wnęki, belki czy stropy nie są już problemem.

 

Produkty Radaway charakteryzuje nowoczesny design. Producent oferuje możliwość personalizacji kabiny, dzięki nowoczesnej technologii grawerowania laserowego.

 

Pozwala ona nanieść na szkło dowolne wzory, napisy, a także własne zdjęcia klienta. Metoda ta jest wyjątkowo trwała i jej efekty pomimo upływu czasu nie zmieniają swoich właściwości.

 

Oprócz produkcji Radaway zajmuje się także profesjonalnym doradztwem oraz służy pomocą podczas montażu, polecając certyfikowanych instalatorów.

 

Dodatkową wartością marki jest fakt, że jej produkty powstają w Polsce, w Swarzędzu pod Poznaniem.

 

Radaway tworzy rzeczy praktyczne, poprawiające komfort życia.