heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

banner konferencja 04 2019  

  

 lisec SS FastLAne

 

 Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

 gpd2019 banner

 

PASARO – drzwi, które zostaną z Wami na długo
Data dodania: 14.03.19

Wybierając drzwi do naszych wnętrz zwracamy uwagę zarówno na jakość ich wykonania, jak i na design, bo oprócz spełniania swojej funkcji użytkowej, drzwi stanowią ważny element aranżacyjny wnętrza. I najzwyczajniej w świecie muszą nam się podobać!

 

 20190233INVADO kolekcja Pasaro dab jesienny

 

INVADO, obserwując najnowsze trendy, nieustannie ulepsza swoje kolekcje oraz wprowadza do oferty drzwi o wyróżniającym się wzornictwie.

 


PASARO – ponadczasowy design i solidność wykonania. Nowość 2019.

Kolekcja skrzydeł modułowych PASARO to nowość od INVADO, wprowadzona do oferty w lutym 2019 roku. Łączy w sobie ponadczasowy design i solidność wykonania. Geometryczne pasy przeszkleń wpuszczą do wnętrza tyle światła, ile będziecie potrzebowali. W skład kolekcji Pasaro wchodzą drzwi pełne oraz o zróżnicowanej liczbie przeszkleń. Te, wykonane są z hartowanego szkła Satinato. Dzięki temu drzwi są bezpieczne w użytkowaniu nawet w domu, w którym mieszkają małe dzieci. Szyba hartowana ma bowiem to do siebie, że właściwie nie sposób jej stłuc. A gdyby nawet komuś się to udało, popęka na kawałki o nieostrych, zaokrąglonych krawędziach. To nie koniec zalet szyby Satinato. Jedna z jej stron jest matowa, co powoduje, iż przepuszcza światło, lecz uniemożliwia zajrzenie do wnętrza pomieszczenia, czyniąc je miejscem intymnym.

 


PASARO 1 PASARO 2 PASARO 3 PASARO 4


Rodzaje oklein i kolorystyka
Drzwi w kolekcji PASARO dostępne są w 6 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE, ECO-FORNIR laminat CPL oraz w okleinie RYFLOWANEJ, w łącznie 22 kolorach.
Skrzydła pojedyncze - szerokość od „60” do „100”.
Skrzydła podwójne - szerokość od „120” do „200”
W zależności od potrzeb istnieje możliwość zamówienia skrzydła w wersji przylgowej, bezprzylgowej ( za dopłatą) lub drzwi w systemie przesuwnym ( za dopłatą).

Cena: od 469 zł netto ( bez ościeżnicy i klamki).

 

 

 

01 chik
01 chik