Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 12 okladka

       Świat Szkła 12/2019

 

User Menu

20190444Swiat-Szkla-V4B-BANNER-160x600-PLEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1 

baner szklo budowlane

 

20190820-BANNIERE-HALIO-750x100-1D-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

 

budma 2020 - 480x120

 

Nowa CELMA bliżej Klienta
Data dodania: 05.05.10

Pierwszy etap rebrandingu Spółki zakończony

CELMA – jedyny polski producent elektronarzędzi, uruchomił nową witrynę internetową. Odświeżony wygląd serwisu www.celma.com.pl to jeden z etapów procesu rebrandingu marki, będący efektem przejęcia firmy przez giełdową spółkę Complex S.A.  

Elektronarzędzia marki CELMA od ponad 50 lat słyną z bardzo dobrej jakości. W lipcu 2009 roku firma została przejęta przez Spółkę Complex S.A. – jednego z krajowych liderów w produkcji oraz dystrybucji części do maszyn. W ramach założonej strategii przygotowano nową stronę internetową CELMY, która stanowi pierwszy krok na drodze do odbudowania wiodącej pozycji firmy w kraju, którą zajmowała przed 15 laty. Kolejnym etapem będzie wprowadzenie na polski rynek nowej linii elektronarzędzi.

Nowy serwis internetowy ma być wizytówką Spółki, dostarczając klientowi wyczerpujących informacji na temat jej oferty produktowej.  W niedalekiej przyszłości za pośrednictwem strony www.celma.com.pl będzie można nabyć wszystkie produkty marki CELMA.  „Dynamiczny rozwój rynku e-commerce utwierdza nas w przekonaniu, iż wiele decyzji zakupowych odbywa się właśnie w sieci. Dlatego też nie mogliśmy zaniedbać tej formy komunikacji z klientem”. – mówi: Rafał Durkiewicz, Dyrektor Departamentu Rozwoju Sprzedaży i Marketingu Complex S.A.

Odświeżona witryna przybrała prostą formułę, pozwalającą na sprawne przemieszczanie się pomiędzy jej poszczególnymi elementami. Aktywne menu ułatwia nawigację, zaś stonowana kolorystyka sprawia, że jest przyjemna w odbiorze. Ze względu na plany eksportowe firmy, serwis działa dodatkowo w języku angielskim i rosyjskim. „Nowa strona jest jak narzędzia CELMA: intuicyjna, prosta w obsłudze i niezwykle funkcjonalna” – dodaje Rafał Durkiewicz.

Długofalowa strategia Spółki zakłada skuteczne konkurowanie z zachodnimi producentami w Polsce oraz ekspansję na rynki zagraniczne.

------------------
COMPLEX S.A. (www.complexmetal.com) od lat jeden z liderów produkcji i dystrybucji częściami maszyn na rynku polskim i środkowoeuropejskim. W ofercie firmy oprócz głównej linii, jaką są łożyska toczne znajdują się oprawy łożyskowe, łożyska ślizgowe, tuleje ślizgowe, pasy klinowe, uszczelnienia techniczne, łańcuchy napędowe, zestawy naprawcze do piast kół a także szeroka gama produktów specjalnych. Do flagowych produktów Spółki należy marka CX oraz HERTZ. CX to wysokiej jakości łożyska oraz części maszyn wykorzystywane na potrzeby przemysłu, motoryzacji, transportu i rolnictwa. HERTZ to przemysłowe połączenia śrubowe, trwale zespalające części maszyn i urządzeń. Są najczęściej wykorzystywane w przemyśle ciężkim, budowlanym i meblarskim. Korzenie COMPLEX S.A. sięgają 1993r.

CELMA (www.celma.com.pl) jedyny w Polsce producent elektronarzędzi, od ponad 50 lat dostarczający niezawodne narzędzia dla profesjonalistów, między innymi: wiertarki, młoty, mieszarki, szlifierki oraz narzędzia akumulatorowe, które znajdują zastosowanie w obróbce kamienia, drewna, metalu oraz betonu. Spółka oferuje również  pełen asortyment części zamiennych oraz szeroka gama osprzętu do elektronarzędzi, chociażby: zespoły tnące do wycinarek, dyski elastyczne do polerek, wiertła kręte, krzyżowe, koronowe, mieszadła. Historia CELMY sięga 1936r.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik