Newsletter

Login FormAktualne wydanie

Okladka SS-12-2017

20170725-edgetech-banner-160x600-polonaisEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

FF18 750x150px PL NEUGIERIG

 

 budma750x200

  swiat szkla 750x100 2

 

lisec SS FastLAne

 

Ankieta

Czy montują Państwo lustra u klienta za pomocą kleju silikonowego?
 
Czy uważają Państwo, że klej do luster LAKMA jest lepszy od innych klejów dostępnych na rynku?
 
Czy stosują Państwo klej do luster firmy LAKMA?
 
Automatyczne drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST - tylko w DAKO
Data dodania: 03.01.12

Z punktu widzenia klienta końcowego innowacyjność przedsiębiorstwa wyraża się przede wszystkim w obecności w ofercie rozwiązań nowoczesnych i pionierskich. Efektywny rozwój technologiczny musi przekładać się na wzbogacanie produktów, a powodem do szczególnej dumy dla każdej firmy jest udostępnianie klientom rozwiązań unikalnych na rynku.

Wprowadzenie do produkcji podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych HST, z automatyką firmy Hautau jest dla nas takim właśnie powodem do dumy. DAKO jest jedyną firmą w Polsce, która montuje tę automatykę w drzwiach HST..  

Image 

fot. DAKO

Wyjątkowe i nowoczesne

Automatyczne drzwi HST to produkt dla wymagających klientów ceniących sobie wygodę i elegancję. Można wykonać je zarówno z PVC przy użyciu ciepłych profili jak i z drewna – w tym drugim wypadku szczególnie pięknie prezentują się zwłaszcza drzwi z drewna meranti. Dzięki energooszczędnemu pakietowi szybowemu 4/12/4/12/4, wypełnionemu kryptonem drzwi automatyczne HST są idealnym rozwiązaniem do ciepłego budownictwa, w którym minimalizacja strat energii jest jednym z priorytetów.

O wyjątkowość drzwi oferowanych przez DAKO stanowi montaż automatyki renomowanej firmy Hautau. Pozwala ona automatycznie sterować drzwiami co stanowi duże ułatwienie zwłaszcza dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, osób starszych i dzieci. Możliwość zastosowania jednego z dwóch systemów bezpieczeństwa – kurtyny laserowej lub czujnika ruchu – chroni użytkowników przed przytrzaśnięciem w drzwiach. Zabezpieczenie przed przeciążeniem wyklucza awarie wynikające z nadmiernego obciążenia silnika.

Automatyka Hautau pozwala na zasilanie prądem o napięciu 230 V i 24 V.  Sterowniki można zamontować zarówno w ramie, jak i w ścianie. Drzwiami można też sterować za pomocą pilota, oraz włączyć je w zintegrowany system zarządzania inteligentnym domem.

Image

fot. DAKO

Komfort i elegancja

O komforcie użytkowania naszego produktu decyduje nie tylko zamontowana automatyka, pozwalająca otwierać i zamykać drzwi bez wysiłku. Bardzo wygodna jest również możliwość zlicowania progu z posadzką, likwidująca niewygodną przeszkodę komunikacyjną. Rozwiązania te sprawiają, że drzwi automatyczne HST to idealny produkt do budynków użytkowanych przez osoby  o ograniczonej motoryce.

Jeśli do wymienionych cech dodamy możliwość konstruowania efektownych, potężnych przeszkleń – trzema skrzydłami można zagospodarować konstrukcję o szerokości ponad sześciu metrów – uzyskamy obraz produktu nowoczesnego, eleganckiego i podążającego za najnowszymi trendami.

 

 

 

01 chik
01 chik