lisec SS FastLAne

 

 windoor tech550x120

 

Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

baner euroasia pancere550x120

 

 

Automatyczne drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST - tylko w DAKO
Data dodania: 03.01.12

Z punktu widzenia klienta końcowego innowacyjność przedsiębiorstwa wyraża się przede wszystkim w obecności w ofercie rozwiązań nowoczesnych i pionierskich. Efektywny rozwój technologiczny musi przekładać się na wzbogacanie produktów, a powodem do szczególnej dumy dla każdej firmy jest udostępnianie klientom rozwiązań unikalnych na rynku.

Wprowadzenie do produkcji podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych HST, z automatyką firmy Hautau jest dla nas takim właśnie powodem do dumy. DAKO jest jedyną firmą w Polsce, która montuje tę automatykę w drzwiach HST..  

Image 

fot. DAKO

Wyjątkowe i nowoczesne

Automatyczne drzwi HST to produkt dla wymagających klientów ceniących sobie wygodę i elegancję. Można wykonać je zarówno z PVC przy użyciu ciepłych profili jak i z drewna – w tym drugim wypadku szczególnie pięknie prezentują się zwłaszcza drzwi z drewna meranti. Dzięki energooszczędnemu pakietowi szybowemu 4/12/4/12/4, wypełnionemu kryptonem drzwi automatyczne HST są idealnym rozwiązaniem do ciepłego budownictwa, w którym minimalizacja strat energii jest jednym z priorytetów.

O wyjątkowość drzwi oferowanych przez DAKO stanowi montaż automatyki renomowanej firmy Hautau. Pozwala ona automatycznie sterować drzwiami co stanowi duże ułatwienie zwłaszcza dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, osób starszych i dzieci. Możliwość zastosowania jednego z dwóch systemów bezpieczeństwa – kurtyny laserowej lub czujnika ruchu – chroni użytkowników przed przytrzaśnięciem w drzwiach. Zabezpieczenie przed przeciążeniem wyklucza awarie wynikające z nadmiernego obciążenia silnika.

Automatyka Hautau pozwala na zasilanie prądem o napięciu 230 V i 24 V.  Sterowniki można zamontować zarówno w ramie, jak i w ścianie. Drzwiami można też sterować za pomocą pilota, oraz włączyć je w zintegrowany system zarządzania inteligentnym domem.

Image

fot. DAKO

Komfort i elegancja

O komforcie użytkowania naszego produktu decyduje nie tylko zamontowana automatyka, pozwalająca otwierać i zamykać drzwi bez wysiłku. Bardzo wygodna jest również możliwość zlicowania progu z posadzką, likwidująca niewygodną przeszkodę komunikacyjną. Rozwiązania te sprawiają, że drzwi automatyczne HST to idealny produkt do budynków użytkowanych przez osoby  o ograniczonej motoryce.

Jeśli do wymienionych cech dodamy możliwość konstruowania efektownych, potężnych przeszkleń – trzema skrzydłami można zagospodarować konstrukcję o szerokości ponad sześciu metrów – uzyskamy obraz produktu nowoczesnego, eleganckiego i podążającego za najnowszymi trendami.

 

 

 

01 chik
01 chik