Aktualne wydanie

SS-10-2018 okladka

20180813-BANNER-160X600-V1-PL-GLASSTECEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 2018 banner

konferencja 12 kwietnia 2018 1a

baner-2-krzywe

baner konferencja 12 2017

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

 

konferencja 2018 banner

  

glass2018 480x120  

 lisec SS FastLAne

 

20180817doe12 baner-480-100

 

 

 

Automatyczne drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HST - tylko w DAKO
Data dodania: 03.01.12

Z punktu widzenia klienta końcowego innowacyjność przedsiębiorstwa wyraża się przede wszystkim w obecności w ofercie rozwiązań nowoczesnych i pionierskich. Efektywny rozwój technologiczny musi przekładać się na wzbogacanie produktów, a powodem do szczególnej dumy dla każdej firmy jest udostępnianie klientom rozwiązań unikalnych na rynku.

Wprowadzenie do produkcji podnoszono-przesuwnych drzwi tarasowych HST, z automatyką firmy Hautau jest dla nas takim właśnie powodem do dumy. DAKO jest jedyną firmą w Polsce, która montuje tę automatykę w drzwiach HST..  

Image 

fot. DAKO

Wyjątkowe i nowoczesne

Automatyczne drzwi HST to produkt dla wymagających klientów ceniących sobie wygodę i elegancję. Można wykonać je zarówno z PVC przy użyciu ciepłych profili jak i z drewna – w tym drugim wypadku szczególnie pięknie prezentują się zwłaszcza drzwi z drewna meranti. Dzięki energooszczędnemu pakietowi szybowemu 4/12/4/12/4, wypełnionemu kryptonem drzwi automatyczne HST są idealnym rozwiązaniem do ciepłego budownictwa, w którym minimalizacja strat energii jest jednym z priorytetów.

O wyjątkowość drzwi oferowanych przez DAKO stanowi montaż automatyki renomowanej firmy Hautau. Pozwala ona automatycznie sterować drzwiami co stanowi duże ułatwienie zwłaszcza dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, osób starszych i dzieci. Możliwość zastosowania jednego z dwóch systemów bezpieczeństwa – kurtyny laserowej lub czujnika ruchu – chroni użytkowników przed przytrzaśnięciem w drzwiach. Zabezpieczenie przed przeciążeniem wyklucza awarie wynikające z nadmiernego obciążenia silnika.

Automatyka Hautau pozwala na zasilanie prądem o napięciu 230 V i 24 V.  Sterowniki można zamontować zarówno w ramie, jak i w ścianie. Drzwiami można też sterować za pomocą pilota, oraz włączyć je w zintegrowany system zarządzania inteligentnym domem.

Image

fot. DAKO

Komfort i elegancja

O komforcie użytkowania naszego produktu decyduje nie tylko zamontowana automatyka, pozwalająca otwierać i zamykać drzwi bez wysiłku. Bardzo wygodna jest również możliwość zlicowania progu z posadzką, likwidująca niewygodną przeszkodę komunikacyjną. Rozwiązania te sprawiają, że drzwi automatyczne HST to idealny produkt do budynków użytkowanych przez osoby  o ograniczonej motoryce.

Jeśli do wymienionych cech dodamy możliwość konstruowania efektownych, potężnych przeszkleń – trzema skrzydłami można zagospodarować konstrukcję o szerokości ponad sześciu metrów – uzyskamy obraz produktu nowoczesnego, eleganckiego i podążającego za najnowszymi trendami.

 

 

 

01 chik
01 chik