Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 12 okladka

       Świat Szkła 12/2019

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20190820-BANNIERE-HALIO-750x100-1D-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

 

budma 2020 - 480x120

 

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Harmonia w wielu odsłonach: drzwi Inovo
Data dodania: 15.10.13

Zapewniają prywatność, dzielą przestrzeń, ale też w istotny sposób wpływają na charakter wnętrza - drzwi to element, który zasługuje na szczególną uwagę w procesie aranżacji.

 

 

Wybierając je, warto postawić na jakość i jak najlepsze dopasowanie do własnych potrzeb i stylu. Różnorodność drzwi Inovo marki VOX daje pewność, że bez trudu znajdziemy model, który wpisze się w styl nasz i naszego wnętrza, będąc jego najlepszą wizytówką.

 

20131011inovo-aran1


Nie ulega wątpliwości, że podstawową cechą drzwi powinna być trwała, solidna konstrukcja. Obok najwyższej jakości i łatwości czyszczenia, do atutów drzwi Inovo należą zaskakująco szerokie możliwości dopasowania ich wyglądu do indywidualnych wymagań. Dzięki temu nadają się do wielu aranżacji, utrzymanych w różnych stylistykach.

 

20131011inovo-aran2


Wszędzie dobrze…
Prosty, nowoczesny design drzwi sprawia, że są nie tylko ponadczasowe, ale i zupełnie uniwersalne. Wybierając między modelami z różnymi rozmiarami przeszkleń w górnej części lub bez dużego przeszklenia czy decydując się na podcięcie wentylacyjne, mamy swobodę użycia ich we wszystkich pomieszczeniach: będą wyglądały równie dobrze w salonie, kuchni, łazience czy sypialni. Delikatne przeszklone paski i zaoblone krawędzie przy szybach to kwintesencja nowoczesnego wzornictwa, które jest na miejscu zawsze i wszędzie.

 

20131011inovo-aran3


Tak, jak lubisz
Tym, co wyróżnia drzwi Inovo, jest również bardzo szeroka gama kolorystyczna. Dobierając właściwy dla naszych potrzeb model i decydując się na jeden z kilku dostępnych kolorów, mamy pewność, że nasze drzwi będą kropką nad „i” każdej aranżacji. Nowoczesne, minimalistyczne wnętrza świetnie zaprezentują się z kolorem biały mat lub grafit ryfla.

 

20131011inovo-aran4

 

Te zdecydowane barwy równie dobrze sprawdzą się zarówno w aranżacji monochromatycznej, jak i zbudowanej przy użyciu kontrastów – ciemne drzwi ciekawie spuentują białe pomieszczenie. W lekkich, jasnych wnętrzach doskonale będą wyglądały drzwi w kolorze jasnego drewna – jesion lub wiąz sprawdzą się idealnie. Do stylowych pomieszczeń o zdecydowanym charakterze świetnie nadają się ciepłe, ciemniejsze odcienie drewna: trafnym wyborem będą orzech amerykański lub bardzo ciemny wiąz tabac.

 

Drzwi Inovo zostawiają też możliwość wyboru koloru elementów przeszklonych. Dobierając do naszych drzwi szyby w jednym z czterech kolorów, stworzymy model, który najpełniej odzwierciedli nasze upodobania i styl całego pomieszczenia.


Obok ścian i podłóg, drzwi są niezwykle ważnym, stałym elementem aranżacji. Dzięki swojej uniwersalności i różnorodności, drzwi Inovo doskonale spełniają swoje funkcje praktyczne i estetyczne nie tylko w każdym pomieszczeniu, ale i w każdej stylistyce, w której czujemy się najlepiej. Wysoka jakość i nowoczesne wzornictwo to połączenie, które gwarantuje sukces w każdych okolicznościach.


Więcej informacji na: http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik