heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1 

baner konferencja  2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

Uni-Fix Clear
Data dodania: 10.07.11
Uni-Fix Clear jest bezbarwnym, jednoskładnikowym uszczelniaczem-klejem, przeznaczonym do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Został on stworzony na bazie MS POLIMERU (modyfikowanych silanów), co pozwala mu zachować elastyczność nawet po utwardzeniu. Eliminuje to możliwość powstawania nieestetycznych pęknięć i ubytków, przez które mogłaby przeniknąć woda.

 Dzięki temu oraz idealnej przezroczystości, świetnie sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie niewidocznego i jednocześnie doskonale pewnego uszczelnienia.

Jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych (w tym temperatury w zakresie od -40o do 90oC), chlorowaną lub morską wodę, także na pleśnie i grzyby.

Uni-Fix Clear jest również odporny na spływanie, powstawanie rys skurczowych i pęknięć. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni, w tym do szkła, ceramiki sanitarnej i budowlanej, stali, aluminium, lakierowanego drewna, korka, MDF itp.

Pozwala to stosować go do wykonania niewidocznych uszczelnień, nie tylko kabin prysznicowych, umywalek czy blatów, ale również parapetów, półek, ram, ekranów, sztukaterii, gzymsów i innych elementów dekoracyjnych.

Dodatkowym atutem Uni-Fix Clear są jego właściwości klejące. Przy jego pomocy możemy dokonać drobnych napraw, takich jak klejenie gablot, kasetonów reklamowych, witryn czy szklanych mebli.

Dzięki temu nie tylko miejsce łączenia pozostanie możliwie jak najmniej widoczne, ale również wodoodporne, co w przypadku elementów znajdujących się na zewnątrz może mieć bardzo duże znaczenie.

Uni-Fix Clear jest środkiem prawie bezwonnym oraz pozbawionym szkodliwych substancji, co pozwala używać go nawet w miejscach, które mają kontakt z żywnością.

Jest również neutralny chemicznie, przez co może być stosowany do luster, marmuru, piaskowca oraz granitu – wszędzie tam, gdzie zbyt agresywne środki mogłyby spowodować odbarwienia.

Klej-uszczelniacz Uni-Fix Clear firmy DEN BRAVEN, kolor: przezroczysty, cena hurtowa brutto: kartusz 290 ml – 25,82 zł; tubka 80 ml – 10,93 zł.

więcej informacji: www.denbraven.pl

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym

inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne

więcej informacj: Świat Szkła 7-8/2011