heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1 

baner szklo budowlane

 

20190820-BANNIERE-HALIO-750x100-1D-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

 

budma 2020 - 480x120

 

LogiKal® wiecznie żywy
Data dodania: 04.07.17

LogiKal® to program do projektowania okien, drzwi i fasad ze stali i aluminium. Zawiera on bazy danych wielu dobrze znanych dostawców systemów profili. Jest łatwy w obsłudze i przez to umożliwia każdemu użytkownikowi znalezienie własnej drogi współpracy z programem. Jest z nim bardzo łatwo projektować okna, drzwi, fasady, witryny, drzwi przesuwne czy mobilne ściany w niemal każdym kształcie i rodzaju. Program prowadzi użytkownika przez cały proces projektowania podpowiadając i kontrolując poprawność konstrukcji – daje pewność, że nie został pominięty nawet najmniejszy detal. 

 

 

2017 6 2 4

 

 

Logikal® CNC umożliwia przekazywanie danych o frezowaniach i podcięciach profili do centrów obróbczych. Dostępne są połączenia do trzy, cztero- i pięcioosiowych centrów. Moduł wprowadzania i rysowania obróbek może automatycznie tworzyć kompletne rysunki profili. LogiKal® zawiera również wiele zestawień i wydruków, moduł analizy statycznej, wewnętrzny edytor CAD oraz kilkanaście połączeń do systemów ERP i 3D.

 

 

2017 6 2 5

 

 

Obecnie na rynku dostępna jest już kolejna, 11-ta wersja programu LogiKal®. Wśród nowości można w niej znaleźć m.in. następujące opcje: 

 

  • linkowanie dokumentów, 
  • wprowadzenie różnych stawek VAT dla różnych pozycji, 
  • wybór metody obliczeń dla deklaracji CE oraz wartości U dla fasad, 
  • bardziej przejrzysty sposób doboru okuć, 
  • pełniejsze połączenie aplikacji CAD i kalkulacji, 
  • nową wtyczkę AutoCAD.

 

Więcej informacji i szczegółowych dostępnych jest pod adresem: https://help.orgadata.com/pl/wsparcie/newsletter/wersja-11-0/ 

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 06/2017