Czytaj także -

Aktualne wydanie

2019 03 okladka

edgetech 20190225-V1B-BANNER-160x600-PL-Mir-SteklaEDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK

EDG Swiat Szkla Skyscraper 160x600 BAU OK 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 RODO

heroal 2018 Banner C50VSZ 750x150 PL mit-Rahmen1

 

banner konferencja 04 2019  

  

 lisec SS FastLAne

 

 Mir stekla 2019 480x105 stat eng 

 

 gpd2019 banner

 

Spojrzenie firmy MC DIAM
Data dodania: 30.08.11

Spojrzenie firmy MC DIAM

 Jak co roku tak i w tej edycji Targów BUDMA firma MC DIAM  była aktywnym uczestnikiem Wspólnie z naszymi partnerami handlowymi: BYSRONIC GLASS, TAMGLASS, ADELIO LATTUADA, SELUTOR, WENDT BOART oraz  firmą SKILL GLASS staraliśmy się zaprezentować nasze najnowsze osiągnięcia.

Na tych targach staramy się corocznie prezentować inną maszynę oraz, w miarę możliwości, nowych partnerów handlowych. W tym roku pokazaliśmy automatyczną piaskarkę do szkła płaskiego, model SK 1600. Automat piaskujący wyposażony jest w 3 automatyczne dysze piaskujące. Dysze o średnicy 10 mm każda zapewniają uzyskanie równomiernego oraz w miarę szybkiego piaskowania płaskich arkuszy szkła. Dodatkową innowacją jest wprowadzenie systemu szablonów magnetycznych, które umożliwiają  piaskowanie różnorodnych wzorów bez konieczności foliowania nie piaskowanych powierzchni szkła.

System szablonów magnetycznych został wprowadzony w  firmie  Mirror przez  Roberta Skibę, który jako pierwszy wdrożył go do normalnej produkcji.
Automat piaskujący  prezentowany na naszym stoisku został sprzedany do Firmy REFLEX

Dużym zainteresowaniem cieszyły się  konsultacje techniczne udzielane przez Clausa Voggenedera, specjalistę w zakresie systemów rozkroju szkła  Bystronic oraz zespalania szkła Lenhardt.

Interesowano się również szlifierkami krawędziowymi oraz szlifierkami fazującymi Adelio Lattuada. Jesteśmy pewni, że  rozmowy handlowe zaowocują kolejnymi zamówieniami.

Należy zwrócić uwagę na coraz szersze zainteresowanie instalacjami obiegu zamkniętego chłodziwa. Prezentowane rozwiązania firmy SELUTOR są wysoce profesjonalne, o dużym stopniu automatyzacji.  W ciągu ostatnich 2  lat zostało uruchomionych 10 nowych instalacji. Należy nadmienić, że Selutor jest firmą, która obsługuje tylko sektor przemysłu szklarskiego.

W ostatnich 10 latach do użytkowania w polskich firmach trafiło ponad dwadzieścia linii do hartowania szkła  wyprodukowanych przez TAMGLASS, których autoryzowany i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny posiada  MC DIAM.
Dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz życzymy im udanych i trafnych decyzji inwestycyjnych.

Stanisław Witek
MC Diam Sp. z o.o.

  

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik