LiSEC SS Konfig 480x120

  

 ift 480x105px RFT19 engl 

 

 GP19-480x105px

 

 GLASS 480X120

 

INTERMASZ – pokaz wielkich możliwości
Data dodania: 07.03.15

20150303intermasz

 

Jeszcze tylko trzy miesiące dzielą nas od rozpoczęcia największej w Polsce ekspozycji maszyn, urządzeń i sprzętu budowlanego i specjalistycznego sektora infrastrukturalnego. 

 

W Poznaniu ponownie, wyjątkowo rok po roku, pojawi się najnowsza oferta producentów i dystrybutorów maszyn, które na co dzień podziwiać możemy m.in. przy budowie dróg, autostrad czy też modernizacji sieci kolejowych.

 

Wśród wystawców targów znajdziemy niemal wszystkie najbardziej znane marki, firmy uważane za liderów branży. Zobaczymy też ofertę firm debiutujących w targach INTERMASZ. 

 

Targi INTERMASZ gościć będą Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, który dokona uroczystego otwarcia wydarzenia oraz I Kongresu Infrastruktury Transportowej. 

 

 I Kongres Infrastruktury Transportowej 

  

Targi INTERMASZ będą doskonałą okazją do rozmów na temat przyszłości polskiej infrastruktury transportowej, planowanych oraz realizowanych inwestycji. Wszystko za sprawą I Kongresu Infrastruktury Transportowej, podczas którego poruszone zostaną zagadnienia związane z wykorzystaniem unijnych środków na lata 2014-20, czy także przewidywanego zapotrzebowania sprzętowego w drogownictwie i kolejnictwie. Honorowy Patronat nad Kongresem objęło Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

 

Pogromcy Maszyn

 

Rusza II edycja niezwykle emocjonującego konkursu dla operatorów maszyn. Wzorem ubiegłej edycji targów eliminacje do Finału Dnia rozpoczną się na stoiskach wystawców, którzy już dzisiaj zapowiadają, że zadania będą wymagające. O atrakcyjne nagrody w piątek (8 maja) oraz sobotę (9 maja) walczyć będą zawodnicy, którzy uzbierają największą liczbę punktów w eliminacjach. Konkurs zorganizowany zostanie przy ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych – OPERATOR, które objęło też patronat nad targami. Nie zabraknie również atrakcji dla rodzin operatorów. W sobotę, w ramach Dnia Operatora, uruchomiona zostanie Strefa Kobiet gdzie czas umilą specjaliści od wizażu oraz styliści. Z kolei dzieci, pod czujnym okiem doświadczonych animatorów, będą mogły po prostu dobrze się bawić. 

 

Warto zatem zapisać datę 6-9 maja i wybrać się do Poznania na największy w Polsce pokaz maszyn i sprzętu!

 

 

Całość artykułu w wydaniu drukowanym i elektronicznym 
Inne artykuły o podobnej tematyce patrz Serwisy Tematyczne 
Więcej informacji: Świat Szkła 3/2015

 

 

 

 

01 chik
01 chik