Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

FENZI rozszerza standardy bezpieczeństwa dla całego łańcucha dostaw i uzyskuje certyfikat ISO 28000
Data dodania: 18.09.21

Włoski oddział Grupy FENZI, wiodącej w zakresie chemikaliów dla przemysłu szklarskiego, przeszedł inspekcję z doskonałymi wynikami/ocenami, po raz kolejny potwierdzając, że działa zgodnie ze wszystkimi wymogami jakościowymi, aby uzyskać najbardziej zaawansowany certyfikat bezpieczeństwa dla łańcucha dostaw.

 

2021 09 02 2 


Zakład Grupy w Tribiano (region Mediolan) otrzymał najwyższą ocenę jeśli chodzi o budowanie relacji z klientami, dostawcami, partnerami i pracownikami, zapewniając zgodność z najsurowszymi kryteriami bezpieczeństwa i zarządzając wszelkim możliwym ryzykiem za pomocą odpowiednich narzędzi.

 

Certyfikat ISO 28000 dotyczący bezpieczeństwa łańcucha dostaw wymaga systemów zarządzania krytycznymi i potencjalnymi zagrożeniami związanymi z działaniami takimi, jak kradzież, oszustwa, terroryzm, piractwo i podrabianie, na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

 

Powodując opóźnienia lub całkowite zamknięcie, te potencjalne zagrożenia mogą zagrozić płynnemu przepływowi dostaw i sparaliżować ciągłość produkcji. Koncentrując się na spedycji i logistyce, firma wdrożyła system zarządzania i monitorowania możliwych zagrożeń, chroniąc identyfikowalność dostaw i towarów wytwarzanych w całym łańcuchu dostaw, optymalizując w ten sposób codzienne operacje i przyspieszając wszelkie kontrole celne. Te działania poprawiają jakość obsługi i zwiększają świadomość klientów na temat unikalności marki jaką jest FENZI.

 

Ta certyfikacja jest ogromnym kamieniem milowym, wynikiem długiego, żmudnego projektu wdrożenia najnowocześniejszych systemów na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

 

Firma FENZI - oprócz certyfikatu IZO 28000 - uzyskała także atest ISO 9001:2015 (odnowiony w 2021 r.), który po raz kolejny potwierdza wiarygodność marki na przestrzeni 80 lat działalności i partnerstwa z międzynarodowymi graczamiz branży szklarskiej.

 

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
01 chik