Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Superabrasive
Data dodania: 26.03.08

Ściernice ze spoiwem metalowym i żywicznym
     Każda z wprowadzanych na rynek szkła ściernic firmy ABRASIVE TECHNOLOGY, ze spoiwem metalowym lub żywicznym, ma swój indywidualny numer seryjny. Za pomocą tego numeru można prześledzić całą jej historię: od etapu surowców, przez cały proces produkcji, końcową inspekcję po wysyłkę.

      Ten dodatkowy wysiłek ze strony producenta umożliwia dokładną analizę każdego szczegółu procesu wytwórczego każdej ściernicy i dopracowywanie go aż do osiągnięcia doskonałości. Dodatkowo, w przypadku produktów projektowanych na zamówienie, ściernica może być odtworzona w dokładnie ten sam sposób. Oszczędza to czas i pieniądze.

Taśmy diamentowe
     Ścierniwo diamentowe znacznie przyspiesza produkcję, zwiększa wydajność, zapewnia bardziej jednolite wykończenie, zmniejsza uszkodzenia szkła i koszt całkowity.

     Taśmy diamentowe marki Duragrit™ zaprojektowano w celu zastąpienia konwencjonalnych materiałów ściernych do szlifowania szkła. Szlifują one szkło płaskie, laminowane, lustra, szkło ozdobne, kryształy, szkło artystyczne, szkło i ceramikę  laboratoryjną. Dostępny zakres ścierniw odpowiada wszystkim typom prac, a taśmy są dostępne w rozmiarach, które nadają się do dosłownie wszystkich maszyn na rynku. Można również nabyć taśmy na zamówienie

Diamentowe polerki ręczne
     Dostępne zarówno na sztywnej jak i elastycznej podstawie, ich wielkość umożliwia wykończenie krawędzi i niewielkich powierzchni. Oferowane są w dwóch odmianach.

     W „ręcznej polerce” warstwa ścierna jest na stałe przymocowana do podstawy. „Klocek ręczny” jest wyposażony w rzepy, które umożliwiają użytkownikowi zmianę typu ścierniwa, jeśli jest taka potrzeba.

Źródło: www.abrasive-tech.com