Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Prestiżowa nagroda "Jakość Roku 2009" dla firmy Den Braven
Data dodania: 01.03.10

ImageJuż po raz czwarty, w ramach Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach, eksperci z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji wspólnie z redakcją Biznes Raportu oceniali firmy, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii zarządzania jakością.

Podczas tegorocznej edycji konkursu Jakość Roku, organizatorzy postanowili przyznać tę prestiżową nagrodę m.in. firmie Den Braven za grupę produktową Uni-Fix.

Kapituła konkursu, jednogłośnie przyznając nagrodę firmie Den Braven, szczególnie wysoko oceniła zarówno cechy krytyczne grupy produktowej Uni-Fix jak i skuteczność prowadzenia polityki jakości, zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów, efektywność zarządzania organizacją oraz stopień zadowolenia klientów.

Decyzja organizatorów konkursu potwierdza bardzo dużą wagę jaką firma Den Braven przywiązuje do jakości swoich produktów.

Ogólnopolski Program Promocji i Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach, jest inicjatywą mającą na celu promocje firm, które ze szczególną uwagą podchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. Jest on skierowany w szczególności do sektora małych i średnich przedsiębiorstw pozwalając im m.in. wyróżnić się na coraz bardziej konkurencyjnym, polskim rynku. Przy wyborze laureatów, kapituła konkursu bierze pod uwagę m.in. wdrożone systemy jakości np. ISO czy BRC, systemy bezpieczeństwa żywności, a także uwzględnianie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie w stałe podnoszenie jakości przez pracowników firmy.

Uni-Fix, który zapewnił firmie Den Braven nagodę „Jakość Roku 2009”, jest jednoskładnikowym klejem-uszczelniaczem, stworzonym na bazie modyfikowanych silanów. Dzięki temu, trwale zachowuje on swoją elastyczność, nawet po utwardzeniu. Jego łatwość użycia, wszechstronność zastosowań i przede wszystkim unikalne właściwości powodują, że zyskał on uznanie nie tylko w oczach profesjonalistw zawodowo zajmujących się pracami remontowo-wykończeniowymi, ale również użytkowników dokonujących samodzielnych napraw w domu.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik