Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Konferencja solarpeq
Data dodania: 18.03.10

„Size matters: producing solar at large scale“ – taki jest temat konferencji solarpeq. Zainteresowani mogą już teraz rejestrować się na stronie www.solarpeq.de/1134.

Konferencja odbędzie się 27. września 2010 przez cały dzień oraz do południa 28. września, czyli pierwszego dnia solarpeq International Trade Fair for Solar Production Equipment.

Konferencja odbędzie się w Congress Center Düsseldorf Ost (CCD Ost) z bezpośrednim połączeniem z halami targowymi. Konferencja skierowana jest do decydentów i praktyków z całego łańcucha produkcyjnego fotowoltaiki, którzy zainteresowani są praktycznymi koncepcjami i rozwiązaniami bieżących problemów branży.

 

Angielskojęzyczna konferencja solarpeq organizowana będzie we współpracy z renomowanym czasopismem fachowym Photovoltaics International.

Przewodniczącemu konferencji Eddie Blokkenowi, byłemu Dyrektorowi ds. Technologii i Standaryzacji w grupie PV Międzynarodowego Związku SEMI udało się już pozyskać wielu referentów z wiodących firm z branży fotowoltaicznej.

I tak na przykład wystąpią przedstawiciele PPG Industries, Applied Materials, czy CM2H HILL z wykładami w takich blokach tematycznych jak „Large Facility Requirements“, „Materials Management“ „Manufacturing Excellence“ czy „Does size matter? – How to keep capacity and utilization in balance“.

Dobór referentów uwzględnia zarówno stronę dostawców jak i odbiorców, aby bloki tematyczne naświetlić z różnych punktów widzenia. Program konferencji można w aktualnej wersji pobrać ze strony www.solarpeq.de.

Opłata za uczestnictwo w konferencji wynosi 325,00 € netto (+ VAT). W ramach tej opłaty otrzymuje się materiały konferencyjne, całodzienne wyżywienie oraz prawo wstępu na targi solarpeq wraz z katalogiem i na równolegle organizowane glasstec – światowe targi branży szklarskiej.

Ponadto na zakończenie drugiego dnia konferencji uczestnicy mogą skorzystać ze zwiedzania targów solarpeq z przewodnikiem. Dla zgłaszających się na konferencję przed 15 maja mamy specjalną promocję: opłata za uczestnictwo wynosi wtedy tylko 250 € (+ VAT).

-----------------
O solarpeq

solarpeq - International Trade Fair for Solar Production Equipment odbędą się po raz pierwszy od 28.09 do 1.10.2010 na Terenach Targowych w Düsseldorfie.

Tematycznie targi te wywodzą się z cieszącego się wielkim uznaniem sektora solarnego targów glasstec, które dzięki około 1300 wystawcom są bez wątpienia największymi w świecie targami przemysłu szklarskiego, produkcji maszyn szklarskich i rzemiosła.

solarpeq nastawione są na technikę produkcji solarnej fotowoltaiki krystalicznej i cienkowarstwowej. Zalicza się tu wytwórców maszyn i urządzeń do produkcji solarnych wyrobów gotowych.

glasstec natomiast w sektorze solarnym pokazuje w dalszym ciągu nowoczesne zastosowania jak na przykład fotowoltaikę zintegrowaną z budynkami.

Obie imprezy odbywają się w tym samym czasie w sąsiadujących halach i można je odwiedzać za jednym biletem wstępu.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik