Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 01 okladka

Świat Szkła 01/2021

User Menu

 

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

Katalog 2021 okladka

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 pl 480x100 AW Banner 201208

VI Kongres Stolarki Polskiej już w maju
Data dodania: 27.03.15

20150309logo VI kongres stolarki polskiejWiosna to najlepszy czas na określenie kierunku działań biznesowych, szans i zagrożeń dla całej branży stolarki budowlanej. Służy temu Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek POiD. Tegoroczna, już szósta edycja wydarzenia zaplanowana jest na 21 i 22 maja br. w Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim.

 

Wiosna uznawana jest za początek sezonu budowlanego oraz moment znaczącego ożywienia w branży. W tym szczególnym okresie, co roku organizowany jest również Kongres Stolarki Polskiej – największe w Polsce wydarzenie skierowane do producentów, dostawców i dystrybutorów związanych z sektorem stolarki budowlanej. Organizatorem Kongresu jest Związek POiD.


Przedstawiciele największych firm z całej Polski oraz tych nieco mniejszych, ale o dużych aspiracjach, spotykają się corocznie, aby przedyskutować najważniejsze kwestie. Do tegorocznej, już szóstej edycji Kongresu Stolarki Polskiej, zaplanowanej na 21 i 22 maja 2015 roku, zostały zaledwie 8 tygodni, a więc można zacząć powoli odliczać czas. To święto stolarki budowlanej odbędzie się w Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim, podobnie jak rok temu.


Dwudniowy Kongres został podzielony na cztery panele merytoryczne. Pierwszy dzień zainaugurują obrady o rodzimej gospodarce i najważniejszych aspektach prowadzenia biznesu. W dyskusji panelowej wezmą udział właściciele największych polskich marek związanych z branżą i nie tylko.


Drugi panel dotyczyć będzie konsekwencji, jakie niesie dla firm wprowadzenie nowej ustawy o ochronie konsumentów z uwzględnieniem sektora stolarki budowlanej. Merytorycznego wprowadzenia do dyskusji dokona renomowana kancelaria prawna. Podczas rozmowy skonfrontowane zostaną opinie przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za egzekucję nowych przepisów z doświadczeniami dyrektorów sprzedaży firm z branży stolarki budowlanej i właścicieli największych salonów stolarki w Polsce.


W ramach trzeciego panelu zostaną poruszone natomiast tematy poświęcone prawu unijnemu w zakresie oszczędności energii w budownictwie. Wprowadzenia do dyskusji dokona Peter Winters, przewodniczący organizacji European Solar Shading Organization.


Drugi dzień Kongresu upłynie pod znakiem architektury przyszłości oraz oczekiwań i wyzwań, jakie stawia ona prawidłowemu doborowi stolarki oraz jej montażowi. W debacie weźmie udział liczne grono projektantów i architektów. Po jej zakończeniu zostaną zaś ogłoszone wyniki drugiej odsłony konkursu na projekt wnętrza „BARGEWORK – BIURO NA WODZIE”.

 

Partnerami VI Kongresu Stolarki Polskiej zostały dotychczas:
Partner Strategiczny: Ponzio
Partnerzy Główni: AIB, Aluprof, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, FAKRO, Klimas Wkręt-met, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Roto
Partner Wspierający: Profix
Patronat honorowy sprawuje: Ministerstwo Gospodarki
Patronat merytoryczny pełnią: Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A., Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa
Patronat medialny dotychczas objęły: „Archivolta”, „Bramy21.pl”, „Budujemydom.pl”, „Budnews.tv”, „Builder”, „Dom z Przyszłością”, „Drzwi21.pl”, „Fachowy Wykonawca”, „Kwartalnik OKNO”, „Materiały Budowlane”, „Murator”, „Muratordom.pl”, „Murator – Informator Budowlany”, „Muratorplus.pl”, „Obud.pl”, „Ogród Zimowy”, „Okna21.pl”, „Oknonet.pl”, „Oknotest.pl”, „RBT Magazyn”, „StolarkaVIP.pl”, „Świat Aluminium”, „Świat Architektury”, „Świat Szkła”, „Tuznajdziesz.pl”
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu!
Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:
http://kongres-stolarki.pl/

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik