Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Manipulacja szkłem – zrób to łatwiej
Data dodania: 22.06.15

Firma Bystronic glass sprzedała już na całym świecie ponad 1.500 urządzeń do manipulacji elementami szklanymi Easy-Lift. Od 1998 roku, urządzenie imponuje klientom z przemysłu przetwórstwa szkła swoimi zaletami: niezawodnym prowadzeniem i niskim ciężarem własnym. Również korzystanie z Easy-Lift przez producentów okien i drzwi już dawno przestało być wyjątkiem od reguły: w ostatnich latach urządzenia manipulacyjne zapewniły sobie uznanie ze względu na fakt, że są bardzo elastyczne w zakresie projektowania sztywnej ramy nośnej - i dlatego idealnie spełniają specyficzne wymagania tego sektora.

 

20150622Bystronic Key visual handling equipment 300

 

 

Ta sztywna rama nośna jest wielką zaletą Easy-Lift. W wyniku tego, izolacyjna szyba zespolona może zawsze być „zassana” (za pomocą manipulatorów próżniowych) w taki sposób, że jej dolna krawędź jest całkowicie pozioma, gdy jest zawieszona w powietrzu, bez dodatkowej manualnej interwencji operatora. Podczas układania szyby zespolonej w ramie okiennej, operator nie musi ręcznie wspomagać montażu tego elementu w ramie.

 

Dzięki urządzeniu Easy-Lift, nie jest już konieczne aby operator wykonywał kolejne czasochłonne manipulacje przy montażu izolacyjnych szyb zespolonych. W związku z tym, jest w stanie pracować ergonomicznie i ekonomicznie w tym samym czasie.

 

 

20150622Bystronic EasyLift-2 300

 


Elastycznie regulowany, indywidualnie rozmieszczany
Jeśli chodzi o codzienne użytkowanie, tylko urządzenia, takie jak Easy-Lift , które zapewniają wymierną pomoc użytkownikowi, są też w stanie same wykazywać własną niezawodność. Urządzenie prezentuje praktyczn rozwiązanie z intuicyjną obsługą, która zapewnia realną dodatkową korzyść.

 

Urządzenie Easy-Lift wykazuje elastyczność w zakresie regulacji jego przyssawek do potrzeb operatora. Są one sprężyście montowane, więc zapeniaja dużą kompensację wysokości. Ponadto, mogą być dostosowane zgodnie z wymogami wykonywanej pracy: zewnętrzne przyssawki są wyposażone w wysuwane ramiona, a przyssawki znajdujące się w części środkowej mogą być szybko i indywidualnie w regulowane w osiach X i Y, w celu umożliwienia w każdej chwili bezpiecznego “przyssania”.

 

20150622Bystronic EasyLift-4 300

 

Urządzenie Easy-Lift oszczędza czas i pieniądze, co oznacza, że inwestycja w jego zakup szybko się zwraca.

 

Więcej informacji: www.bystronic-glass.com