Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Powołano do życia Q-RAILING SCHWEIZ
Data dodania: 09.07.15

Innowacyjne, wysokiej jakości, stylowe systemy balustrad Q-railing można znaleźć niemalże w dowolnym miejscu na świecie, a od 1 lipca 2015 roku będą one jeszcze lepiej dostępne w Szwajcarii dzięki utworzeniu filii firmy w szwajcarskiej miejscowości Zuzwil. Q-railing Schweiz oferuje na miejscu rzemieślnikom, szklarzom, projektantom oraz architektom usługi, które teraz są jeszcze bardziej ukierunkowane na potrzeby klienta.

 

 

201500707q railing1


Przez ostatnie cztery lata firma Rotex Metallbauteile GmbH jako partner Q-railing zajmowała się dystrybucją produktów na terenie Szwajcarii. Od tego czasu marka zadomowiła się na rynku szwajcarskim. Dzięki powołaniu do życia Q-railing Schweiz firma ma możliwość poszerzyć swoją działalność i jeszcze lepiej zadbać o potrzeby klientów. Reto Gehr, prezes Q-railing Schweiz GmbH, podkreśla zalety: „Niekiedy klientom trudno jest ustalić gdzie i od kogo mogą uzyskać informacje i materiały. Dodatkowo, w związku z tym, że obowiązują tu inne niż w Europie normy, zalecenia i przepisy, istotna jest także kompetentna obsługa na miejscu oraz niezawodna realizacja dostaw. Jako Q-railing Schweiz działamy zarówno jako producent i projektant, jak także dostawca systemów i produktów."/

 

Najlepiej sprzedającym się produktem w na rynku szwajcarskim jest system balustrad Easy Glass®. Dzięki łatwej instalacji i korzystnym stosunku jakości do ceny, systemy te są bardzo popularne wśród metalowców i szklarzy. Coraz częściej cieszą się one zainteresowaniem architektów i projektantów w szczególności zakresie budynków użyteczności publicznej. Dzięki minimalistycznemu i przejrzystemu stylowi oraz mocnym profilom bazowym, Easy Glass idealnie nadaje się do montażu na stadionach sportowych, w szkołach i portach lotniczych.

 


Liniowe oświetlenie LED
Bardzo istotne na rynku szwajcarskim są rozwiązania LED, które znajdują zastosowania w balustradach systemowych Q-railing. Szczególne znaczenie mają tutaj przede wszystkim aspekty bezpieczeństwa i stworzenia odpowiedniego nastroju. Dlatego też firma Q-railing, oprócz dostępnego już w asortymencie oświetlenia punktowego Q-lights, opracowała system oświetlenia liniowego do różnych przestrzeni i zastosowań. Światła liniowe Q-lights są dostępne w trzech wariantach do balustrad, poręczy i okładzin profilów bazowych.

 

Wstępnie okablowane systemy nadają się do zastosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków i można je zainstalować w mgnieniu oka przy pomocy unikalnej techniki jednego kliknięcia. Dodatkowo, paski LED posiadają regulację natężenia światła i są dostępne w kolorze ciepłej i zimnej bieli lub wielobarwnym, dzięki czemu oświetlenie tworzy indywidualny nastrój.


Zapraszamy do pobrania naszej bezpłatnej aktualizacji programu zawierającej informacje o oświetleniu liniowym Q-lights Linear Light i wielu innych, nowych systemach balustrad Q-railing z naszej strony internetowej: www.q-railing.com. Ponadto znajdą Państwo tutaj więcej informacji o systemach i produktach Q-railing.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik