Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Z ręką na pulsie nowych technologii instalacji OZE
Data dodania: 27.08.15

20150822renexpo111Wraz z rosnącym popytem na zieloną energię, dynamicznie rozwijają się technologie instalacji OZE. Konsumenci oczekują nowoczesnych rozwiązań, szybszego montażu, więk-szej efektywności i trwałości mikroinstalacji. Najnowocześniejsze branżowe rozwiązania zostaną zaprezentowane w trakcie piątych Międzynarodowych Targów RENEXPO® Poland już we wrześniu.

 

Podczas targów RENEXPO® Poland zwiedzający będą mogli poznać najnowocześniejsze roz-wiązania w sektorze odnawialnych źródeł energii (OZE). Swoją obecność zapowiedziało już ponad 100 wystawców, którzy zaprezentują osiągnięcia technologiczne z zakresu m.in. fotowoltaiki, pomp ciepła i energetyki wodnej. Wydarzenia towarzyszące, takie jak konferencje, kongresy i fora zgromadzą ponad 1000 ekspertów i profesjonalistów z Polski oraz z zagranicy.

 

Ciekawe propozycje wystawiennicze przyciągają jak magnes zwiedzających. Nic dziwnego, gdyż w tym roku na RENEXPO pojawią się liderzy w swoich dziedzinach. W ofercie wystaw-ców znajdą się m.in. ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła pozyskujące ciepło z powietrza, gruntu czy wody oraz systemy geotermalne. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o urządzeniach monitorujących dla domów i przedsiębiorstw, które pomagają w poprawie efektywności energetycznej. Warto zapoznać się tymi rozwiązaniami, gdyż większa efektyw-ność energetyczna to niższe rachunki.

 

Jednym z wielu wystawców będzie światowy lider na rynku rozwiązań HVAC, firma Daikin. Zaprezentuje systemy VRV dla dużych przedsiębiorstw, a także systemy linii Split dedykowa-ne do użytku domowego i biur. Wysokiej jakości komponenty dla przemysłu i energetyki przedstawią eksperci firmy Astat. Najnowocześniejszych urządzeń do monitorowania instalacji fotowoltaicznych i sterowania ich pracą dostarcza klientom na całym świecie Solare Datensysteme GmbH, twórca techno-logii Solar-Log, który również będzie jednym z wystawców na targach.

 

Eksperci System IBC AeroFix podzielą się wiedzą z zakresu montażu systemów dla dachów płaskich. Na targach RENEXPO nie zabraknie również polskiej myśli technologicznej. Selfa GE to pro-ducent modułów fotowoltaicznych i elementów grzejnych, o których więcej będzie można dowiedzieć się już we wrześniu. Uczestnictwo w targach to doskonała okazja, aby uzyskać porady techniczne z zakresy realizacji nowych projektów. Fachowych informacji udzielą eks-perci IMPOL-1 F. Szafrański, którzy od 35 lat zbierają doświadczenie na rynku automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Natomiast polski producent modułów PV III generacji, firma FREEVOLT™, zaprezentuje poza swoimi flagowymi produktami, także fotowoltaiczny pod-grzewacz wody.

 

W związku z rosnącym zainteresowaniem Polaków montowaniem pomp ciepła, na targach zapowiedział swoją obecność lider rynku pomp gruntowych, szwajcarska firma CTA. Przed-siębiorstwo znane jest z odważnego wprowadzania nowatorskich rozwiązań systemowych. Nie zabraknie także propozycji rozwiązań z instalacji wykorzystujących biogaz i biomasę.

 

Wydarzeniami towarzyszącymi targom będą, jak co roku, konferencje i kongresy profesjona-listów. Spotkania stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych i wy-miany doświadczeń. 22 września br. odbędzie się m.in. IV Kongres Polskiej Organizacji Roz-woju Technologii Pomp Ciepła, czwarte Forum PV oraz piąta Konferencja Hydroenergetycz-na. Dzień później eksperci dyskutować będą podczas forum biogazu oraz seminarium po-święconego technologii budynków energooszczędnych. Ostatniego dnia targów, 24 wrze-śnia, odbędzie się piąta Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaiki w Polsce oraz forum pomp ciepła.

 

Targi RENEXPO odbędą się w daniach 22 – 24 września br. w godz. 8:00 – 17:00. Wstęp
dla zwiedzających jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji oraz program RENEXPO® Poland znajduje się na stronie: www.renexpo-warsaw.com.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik