Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

 

baner klej do luster 7 7 2021

OMAX Polska - na XXIII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO
Data dodania: 31.08.15

OMAX Polska zaprasza Państwa na XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO, który odbędzie się w dniach 1- 4 września 2015 roku na terenie Targów Kielce.

 

20150822omax11

 

 

Podczas nadchodzącej edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania i zdobycze technologiczne służące obronności. Wszystko wskazuje na to, że Kielce na początku września staną się światową stolicą zbrojeń.

 

Tegoroczna edycja targów zapowiada się rekordowo. Udział w targach zapowiedziało kilkanaście tysięcy gości z całego świata. Wśród nich znajdują się głowy państw, oficjalne delegacje, w tym przedstawiciele ambasad, ministerstw obrony, wyższych sztabów armii oraz resortów obrony zarówno z Polski jak i zagranicy. Tegoroczna wystawa po raz kolejny objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 


Przygotowaliśmy dla osób odwiedzających nasze stoisko D-58 pokaz technologii obróbki materiału przy wykorzystaniu wody. Zwiedzający będą mogli zobaczyć maszynę waterjet linii OMAX, przygotować samodzielnie projekt oraz uczestniczyć w procesie obróbki materiału.

 

 

 

01 chik
01 chik