Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Nowy lider na rynku: połączenie DORMA i KABA
Data dodania: 17.10.15

20151010dorma kaba logoDorma i Kaba połączyły się tworząc jedną spółkę Dorma+Kaba z dniem 1 września 2015 r. Fuzja stała się rzeczywistością dzięki spełnieniu wszystkich  warunków, przede wszystkim otrzymaniu zgody od władz antymonopolowych.

 

Po połączeniu, przedstawiciele Grupy Dorma+Kaba uważaja, że są o jeden krok blizej swojego głównego celu, aby zaoferować klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie kontroli dostępu do obiektów i zapewnić wysokiej jakości usługi na całym świecie. Połączenie pozwoli to zrobić jeszcze lepiej, ponieważ produkty i usługi oferowane przez Dorma i Kaba wzajemnie się uzupełniają i tworzą wiele synergii. 

 

Co dalej? Firma jest teraz w trakcie dostosowywania swojej struktury i obowiązków, aby utworzyć nowy podmiot Dorma + Kaba Group. Większość zmian wejdzie w życie dopiero w przyszłym roku i na razie nic sie nie zmienia dla klientów firmy, jej partnerów i dostawców.

 

Firma nadal będzie poświęcać całą swoja uwagę obecnym klientom i projektom nad którymi obecnie pracuje ze swoimi klientami. Klienci powinni nadal się kontaktować z tymi samymi osobami osobami co dotychczas, i będą oni na bierząco informowani o kolejnych krokach i przyszłych nowościach w gamie produktów i usług oraz o postępach w łączeniu się spółki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01 chik
01 chik