Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

Znani architekci wnętrz oraz projektanci wnętrz z 7 krajów na GIS Kraków
Data dodania: 07.12.15

20151212GIS logo

 

GIS Międzynarodowa expo konferencja poświęcona Architekturze wnętrz i Projektowaniu Wnętrz odbędzie się 22 i 23 lutego 2016 r. (nowy termin) w Hotelu Holiday Inn   w Krakowie. 

 

Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury GIS przedstawia najlepsze przykłady dobrych praktyk, obszernie kreatywne projekty z takich dziedzin jak:architektura wnętrz i design przestrzeni edukacjonalnej i kulturalnej, przestrzeni służby zdrowia, przestrzeni użyteczności publicznej-hotele,restauracje,bary oraz biurowce. Expo konferencja jest skierowana do architektów, projektantów wnętrz, projektantów oświetlenia, wykonawców, deweloperów i innych firm działających w tej branży.

 

20151212GIS Vivarium project-winner INSIDE FESTIVAL OF INTERIORS - Restaurant category

 

Wysoko kreatywne projekty architektury i projektowania wnętrz z  7 krajów na GIS

 

Program konferencji GIS Kraków w dniach 22 i 23 lutego 2016 r. (nowy termin) . uwydatnia design budynków, który zapoczątkuje nowy sposób myślenia w środowiskach społecznych, kulturalnych, edukacyjnych i środowiskach pracy. 

 

Speakerzy zaproszeni na międzynarodową expo konferencję GIS Kraków to najbardziej kreatywne i wielodyscyplinarne umysły działające w tej branży, wysoko nagradzani uczestnicy ostatnich edycji międzynarodowych konkursów architektury i projektowania wnętrz.

 

GIS Kraków oferuje dwa dni prezentacji, networking-u i inspiracji oraz prelekcji architektów i projektantów z 7 krajów: U.S.A., Japonii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Thailandii i Polski. 

 

Wysoko nagradzani architekci i projektanci z najlepszych biur na świecie będą się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą podczas ich prelekcji mających na celu stałe szkolenie i podnoszenie kwalifikacji polskich profesjonalistów z audytorium. 

 

20151212GIS Neil-Knowles-Neil Knowles director of Elektra Lighting Design speaker at GIS KRAKOW

 

Wśród znanych architektów i projektantów wnętrz których będzie można spotkać na GIS Kraków, w plenarnej sesji tematycznej konferencji zaprezentuje się kilku prelegentów:

- arch. Makoto NAKAYAMA (NAKAYAMA ARCHITECTS, JAPAN), zdobywca głównej nagrody na 2015 World Architecture Festival – kategoria Office;

- projektant wnętrz Nunthanut AMORNPUN (HYPOTHESIS DESIGN Agency, THAILAND), zdobywca głównej nagrody na edycji z 2015 r. Inside World Festival of Interiors – kategoria Bar and restaurants;  

- Colin BALL (BDP-Building Design Partnership Ltd, UK), nagrodzony na 2015 LIGHTING DESIGN AWARDS – wysoko ceniony, czołowy projektant o międzynarodowej sławie i uznaniu, mający osiemnaście lat doświadczenia w architekturze.

- Neil KNOWLES (ELEKTRA LIGHTING DESIGN, UK), jeden z liderów światowych w projektowaniu oświetlenia dla budynków hotelowych, mający ponad 100 zakończonych projektów hoteli i projektów on site w 13 krajach, który podzieli się swoją wizją o tym jak błyszczeć w Hotelarstwie.

 - Carlo BERARDUCCI (BERARDUCCI ARCHITECTURE, ITALY) również przedstawi na GIS Kraków jeden ze swoich najnowszych projektów, który zdobył międzynarodowe zainteresowanie, Zen Sushi Restaurant, zdobywca głównej nagrody w 2015 r. na “BAR-RISTORANTI-HOTEL D'AUTORE”, finalista na 2015 Inside World Festival of Interiors oraz na 2015 LEAF Awards, oba w kategorii Restaurant.

 

Swoją obecność na GIS Kraków również potwierdził inny zdobywca nagrody na LEAF Awards, w kategorii refurbishment of the Year – francuskie biuro CoCo architecture, reprezentowane przez arch. Claudia STAUBMANN, która będzie mówić na GIS o projekcie  Bibliothèque Intercommunale de Gourdon (BIG), podczas sesji tematycznej poświęconej projektom Kulturalnym i Edukacyjnym. 

  

 20151212GIS HIGO project-copyright Ken Goshima

  

W lutym 2016 GIS Kraków uruchamia międzynarodową debatę

 

Obok zagranicznych, międzynarodowych speakerów zaproszonych, na GIS będą również obecni jedni z najbardziej cenionychspółczesnych architektów polskich, którzy przedstawią swój punkt widzenia na międzynarodowej debacie, zorganizowanej 15 lutego, na temat: “Czy zawód architekta wnętrz powinien być regulowany?”. 

 

W dniach 22 i 23 lutego 2016 r. (nowy termin), uczestnicy i publiczność będą mieli okazję spotkać prelegentów, zaproszonych architektów i projektantów wnętrz z Krakowa i innych regionów Polski:

- arch. Borys CZARAKCZIEW (GPP Grupa Projektowa sp. z o.o., członek zarządu i osoba odpowiadająca za sprawy zagraniczne w Krajowej Izbie Polskich Architektów); 

- arch. Krzysztof INGARDEN (INGARDEN & EWY ARCHITECTS), zdobywca w 2015 r. The Plan Awards-Business, Merit Award i A-Design Platinum Award;

- Bolesław STELMACH (STELMACH I PARTNERZY BIURO ARCHITEKTONICZNE SP. Z O.O), który otrzymał w 2015 r od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Order Polonia Restituta za znakomite osiągnięcia w dziedzinie architektury. 

 

„Wierzymy w poczucie miejsca i w rozwój zrównoważonych społeczeństw, w podejście do designu, które ma na uwadze i troskliwie się wpisuje w lokalne kultury, utrwalone wzory stylu życia i języki architektoniczne zarówno lokalnie jak i międzynarodowo.Prelegenci zaproszeni na naszych międzynarodowych expo konferencjach GIS koncentrują się na zmniejszeniu luki pomiędzy designem a codziennym życiem; w swoich projektach nigdy nie zapominają o ludziach, którzy używają tych budynków, społeczeństwach, którym służą i spuściźnie, która po nich zostaje ", podkreślili przedstawiciele organizatorów. 

 

GIS Kraków (tematyczna konferencja architectury wnętrz i projektowania wnętrz) jest jedną z serii tematycznych międzynarodowych expo konferencji GIS, organizowanych w 2016 r. przez ABplus Events w Polsce, Rumunii i na Węgrzech, obok INGLASS (architektura i inżynieria szkła), LAUD (architektura krajobrazu oraz urbanistyka), RIFF (architektura pokryć dachowych,izolacji oraz elewacji).

 

ABplus Events ma 20 lat doświadczenia w organizowaniu wydarzeń dla architektów i deweloperów i jest aktywna na polskim rynku poprzez międzynarodowe wydarzenia architektoniczne od 2014 r., te wydarzenia zgromadziły do tej pory ponad 900 architektów obecnych w audytorium wraz z prelegentami z Polski i 30 innych krajów. 

 

Zapraszamy na nasz portal społecznościowy share-architects.com, żeby poznać najnowsze informacje o naszych wydarzeniach dla architektów i deweloperów w Polsce w 2016 r.

 

Dodatkowe informacje dostępne są również na www.iegis.eu

 

20160101gis krakow plakat11

 

 

   kliknij aby powiekszyc plakat 

 

 

 Do pobrania najnowsza wersja programu Konferencji GIS Kraków 2016

 

 

 

Znani architekci wnętrz oraz projektanci wnętrz z 7 krajów na GIS Kraków

 

 

GIS Międzynarodowa expo konferencja poświęcona Architekturze wnętrz i Projektowaniu Wnętrz odbędzie się 15 i 16 lutego 2016 r. w Hotelu  Sheraton w Krakowie.

 

Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury GIS przedstawia najlepsze przykłady dobrych praktyk, obszernie kreatywne projekty z takich dziedzin jak:architektura wnętrz i design przestrzeni edukacjonalnej i kulturalnej, przestrzeni służby zdrowia, przestrzeni użyteczności publicznej-hotele,restauracje,bary oraz biurowce. Expo konferencja jest skierowana do architektów, projektantów wnętrz, projektantów oświetlenia, wykonawców, deweloperów i innych firm działających w tej branży.

 

Wysoko kreatywne projekty architektury i projektowania wnętrz z  7 krajów na GIS

 

Program konferencji GIS Kraków w dniach 15 i 16 lutego 2016r. uwydatnia design budynków, który zapoczątkuje nowy sposób myślenia w środowiskach społecznych, kulturalnych, edukacyjnych i środowiskach pracy.

 

Speakerzy zaproszeni na międzynarodową expo konferencję GIS Kraków to najbardziej kreatywne i wielodyscyplinarne umysły działające w tej branży, wysoko nagradzani uczestnicy ostatnich edycji międzynarodowych konkursów architektury i projektowania wnętrz.

 

GIS Kraków oferuje dwa dni prezentacji, networking-u i inspiracji oraz prelekcji architektów i projektantów z 7 krajów: U.S.A., Japonii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Thailandii i Polski.

 

Wysoko nagradzani architekci i projektanci z najlepszych biur na świecie będą się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą podczas ich prelekcji mających na celu stałe szkolenie i podnoszenie kwalifikacji polskich profesjonalistów z audytorium.

 

Wśród znanych architektów i projektantów wnętrz których będzie można spotkać na GIS Kraków, w plenarnej sesji tematycznej konferencji zaprezentuje się trech prelegentów: arch. Makoto NAKAYAMA (NAKAYAMA ARCHITECTS, JAPAN), zdobywca głównej nagrody na 2015 World Architecture Festival – kategoria Office; projektant wnętrz Nunthanut AMORNPUN (HYPOTHESIS DESIGN Agency, THAILAND), zdobywca głównej nagrody na edycji z 2015 r. Inside World Festival of Interiors – kategoria Bar and restaurantsColin BALL (BDP-Building Design Partnership Ltd, UK), nagrodzony na 2015 LIGHTING DESIGN AWARDS – wysoko ceniony, czołowy projektant o międzynarodowej sławie i uznaniu, mający osiemnaście lat doświadczenia w architekturze.

 

Neil KNOWLES (ELEKTRA LIGHTING DESIGN, UK), jeden z liderów światowych w projektowaniu oświetlenia dla budynków hotelowych, mający ponad 100 zakończonych projektów hoteli i projektów on site w 13 krajach, który podzieli się swoją wizją o tym jak błyszczeć w Hotelarstwie. Carlo BERARDUCCI (BERARDUCCI ARCHITECTURE, ITALY) również przedstawi na GIS Kraków jeden ze swoich najnowszych projektów, który zdobył międzynarodowe zainteresowanie, Zen Sushi Restaurant, zdobywca głównej nagrody w 2015 r. na BAR-RISTORANTI-HOTEL D'AUTORE”, finalista na 2015 Inside World Festival of Interiors oraz na 2015 LEAF Awards, oba w kategorii Restaurant. Swoją obecność na GIS Kraków również potwierdził inny zdobywca nagrody na LEAF Awards, w kategorii refurbishment of the Year – francuskie biuro CoCo architecture, reprezentowane przez arch. Claudia STAUBMANN, która będzie mówić na GIS o projekcie  Bibliothèque Intercommunale de Gourdon (BIG), podczas sesji tematycznej poświęconej projektom Kulturalnym i Edukacyjnym.

 

 

 

 

15 lutego GIS Kraków uruchamia międzynarodową debatę

 

Obok zagranicznych, międzynarodowych speakerów zaproszonych, na GIS będą również obecni jedni z najbardziej cenionychspółczesnych architektów polskich, którzy przedstawią swój punkt widzenia na międzynarodowej debacie, zorganizowanej 15 lutego, na temat: “Czy zawód architekta wnętrz powinien być regulowany?”.

 

W dniach 15 i 16 lutego, uczestnicy i publiczność będą mieli okazję spotkać prelegentów, zaproszonych architektów i projektantów wnętrz z Krakowa i innych regionów Polski, między innymi arch. Borys CZARAKCZIEW (GPP Grupa Projektowa sp. z o.o., członek zarządu i osoba odpowiadająca za sprawy zagraniczne w Krajowej Izbie Polskich Architektów);

arch. Krzysztof INGARDEN (INGARDEN & EWY ARCHITECTS), zdobywca w 2015 r. The Plan Awards-Business, Merit Award i A-Design Platinum Award; Bolesław STELMACH

(STELMACH I PARTNERZY BIURO ARCHITEKTONICZNE SP. Z O.O), który otrzymał w 2015 r od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Order Polonia Restituta za znakomite osiągnięcia w dziedzinie architektury.

 

„Wierzymy w poczucie miejsca i w rozwój zrównoważonych społeczeństw, w podejście do designu, które ma na uwadze i troskliwie się wpisuje w lokalne kultury, utrwalone wzory stylu życia i języki architektoniczne zarówno lokalnie jak i międzynarodowo.Prelegenci zaproszeni na naszych międzynarodowych expo konferencjach GIS koncentrują się na zmniejszeniu luki pomiędzy designem a codziennym życiem; w swoich projektach nigdy nie zapominają o ludziach, którzy używają tych budynków, społeczeństwach, którym służą i spuściźnie, która po nich zostaje ", podkreślili przedstawiciele organizatorów.

 

GIS Kraków (tematyczna konferencja architectury wnętrz i projektowania wnętrz) jest jedną z serii tematycznych międzynarodowych expo konferencji GIS, organizowanych w 2016 r. przez ABplus Events w Polsce, Rumunii i na Węgrzech, obok INGLASS (architektura i inżynieria szkła), LAUD (architektura krajobrazu oraz urbanistyka), RIFF (architektura pokryć dachowych,izolacji oraz elewacji). ABplus Events ma 20 lat doświadczenia w organizowaniu wydarzeń dla architektów i deweloperów i jest aktywna na polskim rynku poprzez międzynarodowe wydarzenia architektoniczne od 2014 r., te wydarzenia zgromadziły do tej pory ponad 900 architektów obecnych w audytorium wraz z prelegentami z Polski i 30 innych krajów.

 

Zapraszamy na nasz portal społecznościowy share-architects.com, żeby poznać najnowsze informacje o naszych wydarzeniach dla architektów i deweloperów w Polsce w 2016 r.! Dodatkowe informacje dostępne są również na www.iegis.eu

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik