Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 07 okladka1

Świat Szkła 07-08/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

480x100

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

MONTERIADA 2016: ITB zaprezentuje nową instrukcję montażu
Data dodania: 20.01.16

Publikacja Montaż okien i drzwi balkonowych Instytutu Techniki Budowlanej zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas MONTERIADY, inicjatywy organizowanej przez Związek POiD na tegorocznych targach BUDMA. Specjalna konferencja prasowa, na której specjaliści z ITB przedstawią nową wersję dokumentu odbędzie się 3 lutego br. o godzinie 16:30 na stoisku MONTERIADY.

 


Publikacja Montaż okien i drzwi balkonowych, autorstwa mgr. inż. Krzysztofa Matei z serii Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, jest oczekiwana przez osoby związane z branżą okienną, w tym producentów stolarki, sprzedawców oraz firmy i osoby zajmujące się montażem okien i drzwi balkonowych.

 

20160104ITB publikacja

 

 

Opracowanie jest nowelizacją instrukcji z 2011 roku i obejmuje swoim zakresem najnowsze tendencje i rozwiązania w dziedzinie montażu okien i drzwi balkonowych oraz tzw. stolarki HS, nieujętej w poprzedniej wersji – mówi ekspert Instytutu Techniki Budowlanej mgr inż. Marzena Jakimowicz.

 


Nowa instrukcja zostanie zaprezentowana podczas specjalnej konferencji prasowej na stoisku MONTERIADY. Konferencja odbędzie się 3 lutego, o godzinie 16:30 w pawilonie nr 5, na stoisku numer 73. Każdy odwiedzający stoisko MONTERIADY będzie mógł pobrać specjalny kupon, uprawniający do zakupu instrukcji w preferencyjnej cenie.

 


Przypomnijmy: MONTERIADA to cykl interaktywnych pokazów montażu na specjalnie zaprojektowanym stoisku na targach BUDMA. Wydarzenie organizuje Związek POiD, największa w Polsce organizacja branżowa zrzeszająca firmy związane ze stolarką budowlaną. Partnerami MONTERIADY są marki: AIB, Entra, FAKRO, KLIMAS Wkręt-met, Hörmann, PINUS, PORTA KMI POLAND, SOUDAL, Stolbud Koronea oraz STANLEY Black & Decker.

 


Związek POiD jest także inicjatorem ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej DOBRY MONTAŻ, której celem jest popularyzacja profesjonalnego montażu stolarki. Instytut Techniki Budowlanej udzielił Patronatu Merytorycznego zarówno kampanii DOBRY MONTAŻ, jak i MONTERIADZIE.

 


Zapraszamy do udziału w wydarzeniu:
3 lutego 2015 roku, godz. 16:30
Hala nr 5 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA
Stoisko numer 73

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik