Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

BUDMA, BUDMA i po BUDMIE - Stanley Black & Decker znów zachwycił
Data dodania: 10.03.16

Stoisko Stanley Black & Decker, jak co roku przyciągnęło tłumy fachowców z branży budowlanej. Firmowi eksperci prezentowali najnowsze narzędzia STANLEY® i elektronarzędzia STANLEY FATMAX®, BLACK+DECKER™ i DEWALT® oraz odpowiadali na wszystkie pytania gości. Kolejna BUDMA już za nami!

 

20160305stanley BDCCS18N 1


Stanley Black & Decker na targach BUDMA 2016 gościł tłumy widzów zainteresowanych narzędziami i elektronarzędziami. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a eksperci firmy dokładnie prezentowali nowości i odpowiadali na każde pytanie. Jednak to nie wszystko, co pokazał amerykański producent.

 

20160305stanley STHT1-77347 IU5


- W tym roku Stanley Black & Decker był partnerem Monteriady, projektu Związku Polskie Okna i Drzwi. Dostarczyliśmy elektronarzędzia i narzędzia do pokazów wzorcowych montaży, które cieszyły się dużym zainteresowaniem fachowców. - mówi Grzegorz Gofryk CEE Marketing Communication Manager, Stanley Black & Decker. I dodaje- Nie ukrywamy również pozytywnego zaskoczenia pewnym zdarzeniem. Wszyscy uczestnicy Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy pracowali elektronarzędziami DEWALT®. Dobrze świadczy to o rozpoznawalności naszej marki wśród specjalistów.

 

20160305stanley DCF887 A


Tegoroczne stoisko podzielono w przejrzysty sposób na sekcje poszczególnych marek własnych. W części poświęconej narzędziom ręcznym STANLEY® duży nacisk położono na urządzenia pomiarowe. Dalmierze z czerwoną i zieloną wiązką, także z bluetooth i aplikacje wspomagające ich pracę - STANLEY® Floor Plan (do pomiaru powierzchni pomieszczeń) oraz STANLEY® Measure Pro (obliczającą powierzchnię elewacji, czy dachów) dobitnie podkreślały kierunek rozwoju, w którym zmierza branża narzędziowa.

 

20160305stanley Budma


Więcej o aplikacji STANLEY® Floor Plan - http://www.mynewsdesk.com/pl/stanley-poland/pressreleases/architekt-w-twoim-telefonie-1255995
Elektronarzędzia dla domu od BLACK+DECKER™ to w tym roku głównie system 18 V. To seria urządzeń dla majsterkowiczów i ogrodników-hobbystów zasilana takim samym rodzajem akumulatora. Możemy łatwo uzupełnić zbiór narzędzi i skompletować całą kolekcję urządzeń przez zakup także tych bez baterii. Takie rozwiązanie poważnie zmniejsza cenę i pozwala cieszyć się nowymi możliwościami majsterkowania. Gama elektronarzędzi BLACK+DECKER™ dostępnych bez baterii powiększyła się o wiertarko-wkrętarki z udarem lub bez, zakrętarkę, pilarkę szablową i tarczową, a także latarkę.
Więcej o systemie 18V na stronie:http://www.mynewsdesk.com/pl/black-decker-polska/pressreleases/jeden-akumulator-by-wszystkie-wlaczyc-1274777


DEWALT® zaprezentował nowości z serii XR. Te solidne elektronarzędzia dla specjalistów pozwalają na jeszcze skuteczniejszą pracę dzięki nowym silnikom bezszczotkowym kolejnej generacji. Trzy nowe modele - wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki oraz wkrętarki z udarem zapewnią użytkownikom lepszą wydajność, kontrolę i ergonomię pracy.
Więcej o nowych elektronarzędziach z serii XR - http://www.mynewsdesk.com/pl/dewalt-polska/pressreleases/najwieksza-moc-do-najbardziej-wymagajacych-zastosowan-1318398