Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 11 okladka1

Świat Szkła 11/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

PORTA wyposaży „Dom Marzeń”
Data dodania: 23.06.16

Polski wiodący producent drzwi PORTA KMI POLAND jest partnerem jednego z największych projektów telewizji TVN – „Dom Marzeń”. 10 par uczestniczących w tym reality show stanie do rywalizacji o rezydencję o powierzchni ponad 300 m2. Prowadzącą show została dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Ula Chincz. Pierwszy odcinek już 25 czerwca.

 

20160622porta1

 

„Dom Marzeń” to najnowsze reality show nowej letniej ramówki telewizji TVN,  w którym główną nagrodą jest w pełni wyposażony dom o powierzchni ponad 300 m2.  


O „Dom Marzeń” walczyć będzie dziesięć par. O tym, kto zostanie w programie, decydować będą sami uczestnicy. Wyjątkiem będzie wielki finał, podczas którego to widzowie zdecydują, która z par otrzyma klucze do wymarzonego domu. Uczestnicy show będą musieli sprostać nie lada wyzwaniu, jakim jest budowa oraz wyposażenie domu.

 

Zanim jednak nałożą kaski ochronne na głowy, będą musieli wspólnie przygotować projekt nieruchomości – w tym zadaniu będzie ich wspierał znany z nieszablonowych projektów architekt Hernan Gomez. Aby realizować swoje marzenia wybrane do programu pary spędzą 3 miesiące na placu budowy w Starej Wsi niedaleko Warszawy.


Ważnym elementem dla efektu finalnego w wystroju wnętrz jest styl wybranych kolekcji drzwi – zadaniem specjalnym uczestników show będzie więc wybór odpowiednich drzwi z oferty firmy PORTA do każdego z pomieszczeń domu.

 

20160622porta2


– PORTA wyposaży „Dom Marzeń” w wyjątkowe drzwi. Jesteśmy przekonani, że znany architekt Hernan Gomez, który będzie wspierał uczestników show, wykorzysta w pełni nasz potencjał. By spełnić marzenia uczestników, drzwi będą wykonane na specjalne zamówienie z uwzględnieniem nietypowych rozwiązań – mówi Magdalena Jakóbiak, Product Marketing Manager w PORTA KMI POLAND.
W reality show będzie można poznać praktyczne porady, czym kierować się wybierając drzwi wewnętrzne, a czym – drzwi zewnętrzne.

 

Rywalizacja uczestników programu udowodni, że może to być równocześnie dobra zabawa! Przy wyborze drzwi uczestników będzie wspierał Hernan Gomez, w związku z czym eksperci firmy PORTA staną przed wyzwaniem, aby do domu marzeń dostarczyć drzwi marzeń. Architekt wykorzystując swoje doświadczenie, zainspiruje uczestników do poszukiwań zaskakujących rozwiązań oraz przekona ich, że jedyną barierą jest ich wyobraźnia. 

 

– PORTA posiada w branży największe możliwości personalizacji drzwi. Warto podkreślić, że dotyczy to nie tylko sektora inwestycyjnego, ale również potrzeb klienta indywidualnego. Jesteśmy pewni, że zaskoczymy widzów show – mówi Renata Szymańska, Specjalista ds. Promocji w PORTA KMI POLAND.


Każdy Klient PORTA może mieć swoje drzwi marzeń, zamawiając drzwi lakierowane w dowolnym kolorze, dostępnym w palecie RAL. W modelach drzwi z frezowanymi wzorami np. Porta VECTOR Premium może też samodzielnie zaprojektować wzór frezu: ulubiony cytat, ważny symbol czy na przykład wzór ściennej tapety.


Niepowtarzalne drzwi oraz budzącą wielkie emocje rywalizację uczestników o wymarzony dom będzie można oglądać na antenie TVN już od 25 czerwca 2016 r. w każdą sobotę o godzinie 20.00.
Zmagania uczestników będzie można też śledzić na profilu PORTA w serwisie Facebook.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik