Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Guardian zaprasza odwiedzających glasstec do czerpania inspiracji ze swoich produktów
Data dodania: 19.08.16

Guardian Glass, kierując się mottem “Inspiruje nas szkło”, zaprezentuje podczas glasstec 2016 (20-23 września, Düsseldorf, Niemcy) gamę zaawansowanych produktów i rozwiązań, by natchnąć odwiedzających kreatywnością w wykorzystaniu szkła na zewnątrz i wewnątrz budynków mieszkaniowych i komercyjnych.

 

“Guardian Glass dysponuje jedną z najwszechstronniejszych ofert produktów w branży, zarówno pod względem wydajności, jak i estetyki” - wyjaśnia Lance Altizer, Dyrektor ds. Marketingu na Europę w Guardian Glass. “Właściwości i opcje dostępne w naszej gamie produktów mogą stanowić inspirację dla architektów i projektantów do tworzenia budynków, które będą się wyróżniać. Stąd nasza obecność na glasstec 2016.”

 

 

20160808 grdpr061c 1936164 guardian glasstec

 


Osoby odwiedzające stanowisko Guardian (Hala 10 – A28) będą mogły, na własne oczy, zobaczyć, jak istotną rolę, w tworzeniu wizualnej identyfikacji budynków, mieszkań i wnętrz, odgrywa wysokowydajne szkło Guardian.


Efekt “braku szkła” - Guardian Clarity™
Wyjątkowe wrażenie wywiera 6-metrowa, wklęsła, szklana fasada, prezentująca efekty, jakie można osiągnąć dzięki szkłu i powłokom produkowanym przez Guardian. Cztery gięte panele szklane z bazowego szkła float Guardian UltraClear™ oraz wysokowydajnych powłok, które w różnym stopniu odbijają światło – począwszy od efektu “braku szyb”, jaki zapewnia Guardian Clarity, po diamentopodobny efekt powłoki Guardian SunGuard® HD Diamond 66.

 

W zastosowaniach szklenia architektonicznego, gdzie pożądane są: wysoka przepuszczalność światła oraz słabsze odbicie promieni słonecznych, nowe antyrefleksyjne szkło Guardian Clarity daje architektom większą swobodę w tworzeniu przyciągających wzrok budynków.

 

20160808 grdpr061d 3937164 guardian glasstec


Guardian Clarity jest odpowiednie do zastosowań , w których nadmierne odbijanie się światła stanowi przeszkodę – od hotelowej recepcji, przez lotniskowe poczekalnie, po obszary widokowe na stadionach i dowolne budynki mieszkalne czy komercyjne, w których piękny widok ma znaczenie.


System Guardian TEA – szybkie i niezawodne emaliowanie krawędzi
Kolejną innowacją, jaką zaprezentuje Guardian podczas tego wydarzenia, jest system Guardian TEA (True Edge Application), jedyna w swoim rodzaju technologia, która skraca czas potrzebny do emaliowania krawędzi hartowalnego szkła powlekanego Guardian. Ta, szybsza i bardziej niezawodna, niż konwencjonalne metody, nowa technologia pozwala stworzyć jednolitą powierzchnię o doskonałych właściwościach optycznych; jest także bardziej wydajna, dzięki czemu realizowanie projektów ze szkleniem strukturalnym przebiega sprawniej.
Ogłoszenie zwycięzców konkursu “Student Design Challenge”

 

 

20160808 grdpr061a 2634164 guardian glasstec

 


Wykorzystając okazję odbywających się targów glasstec 2016, Guardian ogłosi zwycięzców konkursu organizowanego dla młodych projektantów, którego celem było zbadanie potencjału antyrefleksyjnego szkła Guardian Clarity™. Studenci architektury z całego świata zostali zaproszeni do opracowania nowych, kreatywnych rozwiązań z wykorzystaniem szkła antyrefleksyjnego we wnętrzach domów, miejsc pracy i wydarzeń publicznych. Więcej informacji na temat konkursu oraz jego zwycięzców można znaleźć na stronie www.guardiandesignchallenge.com.

 

 

20160808 grdpr061b 2135164-guardian glasstec

 


By uzyskać więcej informacji na temat obecności Guardian na glasstec 2016 przed ich rozpoczęciem lub umówić się na spotkanie z ekspertem ds. szklenia Guardian podczas targów, mogą Państwo odwiedzić stronę www.guardianglasstec.com


Guardian Glass będzie obecne w hali 10/stanowisko A28 podczas targów glasstec (20-23 września 2016) w Düsseldorfie, w Niemczech. Więcej informacji: www.guardianglasstec.com

 

 

Guardian zaprasza odwiedzających glasstec do czerpania inspiracji ze swoich produktów
- Wystawa Guardian Glass skupiająca się na ukazaniu estetyki i wydajności produktów szklanych firmy Guardian

- Specjalnie wykonana 6-metrowa fasada szklana z Guardian Clarity™ - efekt “braku szkła”

- Przedstawienie nowych, zaawansowanych produktów i rozwiązań

- Hala 10, stanowisko A28

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik