Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Oznakowanie dróg ewakuacyjnych CrystalWay firmy Eaton wzorem stylu i bezpieczeństwa.
Data dodania: 04.10.16

Firma Eaton wprowadziła na rynek atrakcyjną ofertę oznakowania świetlnego wyjść ewakuacyjnych, zapewniając budynkom komercyjnym sposób na oświetlenie dróg ewakuacyjnych bez negatywnego wpływu na estetykę wnętrz. Producent rozwiązań do zarządzania energią elektryczną opracował nowoczesne oświetlenie CrystalWay, wyznaczając nowe standardy projektowe, a jednocześnie zapewniając wyjątkową wydajność i pełną zgodność z najnowszymi wymogami spełniającymi normy oświetlenia awaryjnego. Łącząc ze sobą zarówno niezależny, jak i centralny system zasilania, oświetlenie CrystalWay w elastyczny sposób dostosowuje się do obiektów o wszelkich rozmiarach od biur po lotniska.

 

 

20160933CLS5867 CrystalWAY Suspendu

 

„Przygotowanie planów i sprzętu niezbędnych do przeprowadzenia ewakuacji to jedno z najważniejszych zadań stojących przed właścicielem lub menedżerem budynku. W firmie Eaton zależy nam, aby ten proces przebiegał w najprostszy możliwy sposób, dlatego zaprojektowaliśmy nowe oświetlenie CrystalWay z myślą o jego łatwym zintegrowaniu z budynkiem. Biorąc pod uwagę względy estetyczne, ergonomiczne i techniczne, stworzyliśmy oświetlenie, które przypadnie do gustu użytkownikom, architektom, kierownikom obiektów oraz instalatorom, bez względu na wielkość budynku, za który są odpowiedzialni” – powiedział Jean-Luc Scheer, szef działu produktów oświetlenia awaryjnego w firmie Eaton.

 

 

Produkty zostały zaprojektowane z uwzględnieniem kwestii ekologicznych, aby spełnić wymogi norm środowiskowych, a poszczególne modele zostały wyposażone w bezkadmową baterię litowo-jonową. Oprócz zachowania zgodności z wymogami z zakresu ochrony środowiska produkty CrystalWay są również zgodne z miejscowymi normami, takimi jak PN-EN 60598-1, PN-EN 50172 czy PN-EN 1838.

 

20160933CLS5867 HSHL 18 MODIF

 

 

Instalatorzy cenią sobie maksymalnie ograniczoną liczbę elementów obudowy, łatwą w obsłudze skrzynkę przyłączeniową oraz szereg możliwości w zakresie montażu. Oświetlenie CrystalWay jest rozwiązaniem mieszczącym się w jednym opakowaniu, w pełni elastycznym, umożliwiającym wybór dwóch wysokości piktogramów: 100 mm oraz 150 mm, z których oba są wyposażone w jednolite i jasne źródła LED. Urządzenia oferują oznakowanie jednostronne i obustronne oraz akcesoria pozwalające na podwieszenie do sufitu lub zamocowanie na ścianie, co pozwala na wiele możliwości montażu.

 

Aby zapewnić optymalną wydajność zarówno w oświetlonych, jak i ciemnych pomieszczeniach, poszczególne modele zostały wyposażone w konfigurowalne poziomy natężenia oświetlenia w zakresie od 50 do 500 cd/m2.

 

20160933CLS5867 Plafond 1 Bas

 

Obniżone koszty eksploatacji i konserwacji przekładają się na dodatkowe oszczędności dla właścicieli i zarządców budynku. Oświetlenie CrystalWay posiada technologię LED, podzespoły o długiej trwałości i jest zgodne z technologiami automatycznej kontroli, takimi jak oferowane przez firmę Eaton systemy CGLine+ i CG-S. Długi okres żywotności opraw wynoszący ok. 100 000 godzin, czyni te oprawy praktycznie bezobsługowymi przez cały okres ich eksploatacji.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.pl. Aktualności dostępne są na kanale (@Eaton_EMEA) komunikatora Twitter oraz na stronie firmy (Eaton EMEA) w serwisie LinkedIn.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.eaton.eu

 

20160933CLS5867 CrystalWAY 5HSHL 16

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik