Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

PORTA ponownie z tytułem Lidera Rynku Stolarki
Data dodania: 22.11.16

17 listopada 2016 r. – Polski producent drzwi – PORTA KMI POLAND – po raz kolejny otrzymał tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie zostało przyznane spółce w oparciu o jej wyniki sprzedaży za 2015 rok. Zestawienie firm walczących o miano „Lidera Rynku Stolarki” przygotowywane jest przez Centrum Analiz Branżowych.

 

20161166Porta KONCEPT

 

– Po raz kolejny jesteśmy wyróżnieni tytułem „Lidera Rynku Stolarki”. Cieszymy się, że spółka już od 25 lat cieszy się zaufaniem zarówno na rynku konsumenckim jak i inwestycyjnym, a jej produkty wciąż spełniają potrzeby i wysokie wymagania Klientów – mówi Jacek Woźniak, Szef Sprzedaży w PORTA KMI POLAND.
Tytuły „Lidera Rynku Stolarki 2016” otrzymały firmy, które w minionym roku uzyskały najlepsze wyniki sprzedaży. Centrum Analiz Branżowych porównało wyniki finansowe ponad 2 tysięcy firm okienno-drzwiowych, certyfikat otrzymało 18 z nich. PORTA została wyróżniona tytułem lidera w kategorii drzwi drewnianych.

 


Kolekcja Porta KONCEPT niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem Klientów PORTA.

Z myślą o zadowoleniu Klientów oraz ciągłym zwiększaniu sprzedaży PORTA intensywnie pracuje nad produktami, zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów i projektantów oraz konsekwentnie inwestuje w jakość i innowacje, czego przykładem jest PORTA STEEL – fabryka drzwi stalowych wyposażona w park maszynowy najnowszej generacji z autorskim modelem linii produkcyjnej.

 

20161166Porta KONCEPTa

 

Zakład wykorzystuje innowacyjne, ekonomiczne technologie produkcji, które pozwalają uzyskiwać wysoką jakość drzwi na światowym poziomie przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Najbliższe plany PORTA przede wszystkim związane są z budową kolejnej nowoczesnej linii produkcyjnej, której koszt budowy – 49 milionów złotych – jest dofinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Nowe inwestycje znacznie poszerzą portfolio PORTA, dopasowując jej ofertę do potrzeb rynku i do oczekiwań Klientów.


Tegoroczna gala wręczenia certyfikatów „Liderów Rynku Stolarki 2016” odbyła się w warszawskiej siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego. W uroczystości uczestniczył Wiceminister ds. Budownictwa Tomasz Żuchowski, który wraz z zaproszonymi gośćmi dyskutował o roli stolarki w budownictwie energooszczędnym. 


Informacje o PORTA KMI POLAND znajdą Państwo na stronie internetowej www.porta.com.pl, blogu Porta, profilu na Facebooku oraz Instagramie, a także kanale YouTube.