Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Grupa SAINT-GOBAIN z nową strona internetową
Data dodania: 23.11.16

Grupa Saint-Gobain ma nową stronę internetową. Dzięki niej można w szybki i intuicyjny sposób uzyskać informacje na temat działalności poszczególnych marek, produktów i inicjatyw Saint-Gobain oraz poznać ludzi, którzy tworzą firmę. 

 

 

20161166SSG 2

 

 

Nowa witryna Saint-Gobain to kolejna odsłona, po czerwcowej zmianie logo Grupy, nowej strategii komunikacyjnej Grupy. Opiera się ona na zaznaczeniu bliskiej więzi z klientami i użytkownikami produktów Saint-Gobain. Podkreśla też jak ważna dla Saint-Gobain jest dbałość o komfort w przestrzeni, w której wszyscy żyjemy - przy jednoczesnym zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu. Wszystkie te elementy zostały uwzględnione przy projektowaniu nowej strony.

 


Wyróżnia ją szybka, wygodna i intuicyjna nawigacja. Poszczególne informacje dotyczące Saint-Gobain podzielono w taki sposób, by każdy odwiedzający mógł błyskawicznie odnaleźć interesujące go elementy. Ponadto internauci w łatwy sposób mogą poznać najważniejsze dane na temat poszczególnych gałęzi działalności Grupy - rozwiązań dla budownictwa, transportu i licznych zastosowań produktów Saint-Gobain w przemyśle.

 


- Od momentu swojego powstania Grupa Saint-Gobain nieustannie ewoluuje. Zmiana strony internetowej jest kolejnym ogniwem tego procesu. Dzięki niej możemy pokazać naszą wszechstronność i różnorodność oferowanych przez nas rozwiązań. Położyliśmy też duży nacisk na to, by witryna w pełni odzwierciedlała pozycjonowanie i wizerunek Grupy, a także by była spójna z globalną stroną internetową Saint-Gobain - mówi François-Xavier Moser, Prezes Saint-Gobain w Polsce, Rumunii, Bułgarii i Turcji. 


Za wdrożenie strony internetowej odpowiada agencja NoMonday. Nowa witryna jest dostępna pod adresem www.saint-gobain.pl

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik