Aktualne wydanie

2020 02 okladka gif

Świat Szkła 02/2020

(wydanie polsko-angielskie)

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 konferencja 2020

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

PORTA zdobyła dwa Złote Medale MTP
Data dodania: 06.02.17

06 lutego 2017 r. – Dwa produkty polskiego producenta drzwi – PORTA KMI POLAND – zostały nagrodzone Złotymi Medalami MTP. Złoto zdobyły ościeżnica FAST oraz drzwi Porta EXTREME RC3 37 dB. Oba produkty będą zaprezentowane już jutro na poznańskich targach BUDMA.

 

 

– Złote Medale MTP zostały przyznane produktom, które ze względu na wykorzystane nowoczesne technologie wyróżniają się na tle innych, konkurencyjnych produktów. Nagrodzone drzwi Porta EXTREME RC3 37 dB cechują się dużą elastycznością. Klient może wybrać drzwi w wersji, która najbardziej sprosta jego potrzebom – akustycznej, dymoszczelnej, ogniowej i antywłamaniowej.

 

Z kolei ościeżnica FAST to niezwykle innowacyjny produkt w skali europejskiej i przełom w zakresie szybkiego montażu. Cieszymy się, że nasze starania o dobro Klienta zostały docenione, o czym świadczą zdobyte przez nas najwyższe, złote wyróżnienia – mówi Magdalena Jakóbiak, Product Marketing Manager w PORTA KMI POLAND.

 

20170206 PortaSILENT


Ościeżnica FAST i drzwi Porta EXTREME RC3 37 dB znalazły się w gronie 26 produktów nagrodzonych Złotymi Medalami MTP (Międzynarodowych Targów Poznańskich). PORTA otrzymała wyróżnienia za produkty, które ze względu na swoje ponadstandardowe właściwości i innowacyjne technologie wytwarzania są unikatowe na rynku drzwi w skali europejskiej i krajowej.

 

Porta EXTREME RC3 37 dB to drzwi o wysokojakościowych parametrach, dzięki którym sprawdzą się w wielu pomieszczeniach. Drzwi mogą stanowić wejście do gabinetu czy sali konferencyjnej, ponieważ ze względu na izolacyjność akustyczną na poziomie 37 dB skutecznie wyciszą pomieszczenie oraz pozwolą na pracę w skupieniu. Ponadto drzwi gwarantują swoim użytkownikom bezpieczeństwo, ponieważ są antywłamaniowe, dymoszczelne oraz ognioodporne. Porta EXTREME RC3 37 dB ze względu na swoją prostą formę stanowią idealne uzupełnienie industrialnych wnętrz.


Drugi nagrodzony produkt – innowacyjna ościeżnica stalowa FAST – został stworzony z myślą o Kliencie inwestycyjnym, któremu zależy na szybkim montażu. Produkt jest w wysokim stopniu innowacyjny – nie ma odpowiednika na rynku polskim oraz jest wyrobem przełomowym w zakresie ościeżnic stalowych. Proces montowania ościeżnicy zajmuje tylko 9 minut oraz nie wymaga wiercenia i stosowania pianki montażowej, eliminując przy tym ryzyko zabrudzeń i uszkodzeń ścian i podłóg.

 

 

20170206 PORTA oscieznica FAST

 

Przed montażem ościeżnicy nie trzeba specjalnie przygotowywać do tego celu pomieszczenia, można ją zamontować w pełni wyposażonym biurze czy gabinecie. Ponadto ościeżnica FAST może zostać zdemontowana i użyta ponownienp. podczas reorganizacji biura. Oba produkty – ościeżnica FAST i drzwi Porta EXTREME RC3 37 dB są wytwarzane w nowoczesnej fabryce PORTA STEEL. Zautomatyzowany park maszynowy zakładu pozwala na uzyskanie optymalnego kosztu wytwarzania wyrobów oraz zapewnia wysoką konkurencyjność cenową i powtarzalność jakościową.

 

Złoty Medal MTP jest przyznawany innowacyjnym produktom najwyższej jakości, wytworzonym w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Jury konkursowe tworzą eksperci danego sektora lub branży. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku nagród, przyznawany od blisko 40 lat.
Informacje o PORTA KMI POLAND znajdą Państwo na stronie internetowej www.porta.com.pl, blogu Porta, profilu na Facebooku oraz Instagramie, a także kanale YouTube.

 

 

 

 

 

01 chik
01 chik