Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 01 okladka

Świat Szkła 01/2020

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

Drutex z wyróżnieniami: Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży
Data dodania: 10.02.17

Podczas 14. Edycji Gali Builder Awards nagrodzono firmy i osoby wyróżniające się na rynku budowlanym w Polsce. Podobnie jak w ubiegłych latach, w gronie laureatów znalazła się firma Drutex, lider branży stolarki okienno-drzwiowej w Polsce. Drutex został uhonorowany wyróżnieniem Budowlana Firma Roku, a prezes, Leszek Gierszewski, otrzymał wyróżnienie Osobowość Branży.

 


Organizowana przez miesięcznik „Builder” Gala była ważnym podsumowaniem roku dla sektora budowlanego w Polsce. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, firmy wykonawcze i biura architektoniczne. Gośćmi uroczystości byli również przedstawiciele administracji państwowej, organizacji branżowych oraz ośrodków naukowych i akademickich, co potwierdza rangę i znaczenie przedsięwzięcia.

 

 

20170202drutex LESZEK GIERSZEWSKI DRUTEX osobowosc branzy 2016 - budownictwo

 

 

Rada Naukowa oraz Redakcja miesięcznika „Builder” nagrodziły najlepsze firmy budowlane za ich dynamiczny rozwój, ugruntowaną pozycję na rynku, a także stabilność oraz innowacyjność oferowanych rozwiązań. Ponadto, firmy, którym przyznano wyróżnienie charakteryzują się rzetelnością oraz wysoką jakością oferowanych produktów i usług, potwierdzoną licznymi rekomendacjami.

 


Drutex po raz kolejny został uhonorowany prestiżową nagrodą Budowlana Firma Roku, co stanowi potwierdzenie silnej pozycji firmy na polskim rynku stolarki okienno-drzwiowej i słuszności realizowanej strategii. Firma od lat odważnie realizuje kolejne inwestycje w zaawansowanie technologiczne, potencjał produkcyjny, portfolio produktów.

 

W ciągu ostatnich 3 lat wybudowała Europejskie Centrum Stolarki, dzięki czemu podwoiła swoje możliwości i powierzchnię produkcyjną. Na powierzchni ponad 95 tys.m2 firma wytwarza do 7000 okien dziennie. Jednocześnie Drutex wyznacza trendy i wdraża nowoczesne rozwiązania odpowiadające współczesnym wymaganiom architektonicznym, czego przykładem są chociażby własne systemy Iglo Light czy drzwi balkonowo-tarasowe Iglo-HS oraz inteligentna stolarka zarządzana za pomocą pilota, smartfona czy tableta.

 

20170202DRUTEX budowlana firma roku 2016

 


W trakcie uroczystości po raz kolejny wyłoniono również grupę menadżerów, którzy mogą być wzorem i inspiracją dla innych, przyznając wyróżnienie specjalne "Osobowość Branży". W tym roku, uhonorowany został nim również Leszek Gierszewski, prezes i właściciel Drutex S.A. za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy oraz przedsiębiorczość i intuicję biznesową.


„Drutex Budowlaną Firmą Roku – to brzmi dumnie. Cieszę się, że po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie potwierdzające naszą siłę, możliwości i aspiracje. Jesteśmy firmą z ponad 30-letnią tradycją i od zawsze wyznaczaliśmy sobie odważne cele, czego wynikiem jest dzisiejsza pozycja firmy w Polsce i Europie. Jesteśmy przecież wiodącym europejskim producentem okien o ustabilizowanej pozycji, cenionym na świecie. Nasze produkty docierają do najbardziej prestiżowych lokalizacji, jak chociażby hotel Hilton w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku. Takich wyników nie osiąga się z dnia na dzień. To lata pracy i zaangażowania całego zespołu. Przyznany nam tytuł jest nagrodą na starania i ambicje całego zespołu.” – mówi Leszek Gierszewski, prezes Drutex S.A.
Wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystej Gali 25 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik