Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

ALURON. System AS 178HS ponadprzeciętna termika i wyjątkowa smukłość
Data dodania: 24.02.17

ALURON jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, za którym stoi wielosystemowość, wyrafinowanie technologiczne, wzornictwo, oraz nowatorskie rozwiązania. Obecnie wprowadza na rynek nowy system aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych AS 178HS o ponadprzeciętnej izolacji termicznej i niespotykanej na rynku smukłości.

 

 20170223aluron 1

 

 

DESIGN

System AS 178HS to drzwi podnoszono-przesuwne nowej generacji, charakteryzujące się minimalistyczną estetyką autorskich rozwiązań jak okładziny całoszklane skrzydeł oraz wyjątkowo wąskie połączenie skrzydeł [poniżej 5cm].

Mechanizmy konstrukcyjne umożliwiają bezpieczne i komfortowe przesuwanie ciężkich skrzydeł, ręcznie lub automatycznie. W systemie AS 178HS możliwe jest całkowite zabudowanie futryny w warstwie ocieplenia, co pozwala na podkreślenie walorów dekoracyjnych elewacji i nadaje indywidualny charakter budynku w przestrzeni.

 

20170223aluron 2


CIEPŁO

Dzięki innowacyjnej budowie oraz izolatorom z nowoczesnych materiałów uzyskano U drzwi=0,7 [W/m2K]. Bardzo dobrą termikę potwierdzają niemal idealnie proste izotermy. Tym samym drzwi podnoszono-przesuwne AS 178HS jeszcze bardziej wpisują się w trendy nowoczesnego energooszczędnego budownictwa.

 

20170223aluron 3


ŚWIATŁO
Priorytetem współczesnej stolarki otworowej jest zapewnienie wysokiej izolacyjności termicznej oraz światła w pomieszczeniu. Teraz dzięki drzwiom podnoszono-przesuwnym AS 178HS możliwe staje się doświetlenie pomieszczenia nawet o 15-20% więcej niż dopuszczają obecne rozwiązania. Pozwala to uwolnić wyobraźnię i nie ogranicza w kreowaniu przestrzeni.


System AS 178HS został zaprojektowany z myślą o architektach i indywidualnych użytkownikach. Z powodzeniem wpisuje się w aranżacje typu ogród zimowy, rozwiązania fasadowe, budownictwo jednorodzinne. Doskonale sprawdza się w apartamentowcach, biurowcach, hotelach, restauracjach, czyli wszędzie tam, gdzie ważne jest światło, ciepło i design.

 

 

20170223aluron 4


ALURON - ALU MULTISYSTEM
Aluron, jest jedynym producentem w Polsce, który posiada systemy aluminiowe do każdego segmentu rynku stolarki okiennej tzn.: PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz DREWNO - czyli rozwiązania do stolarki drewnianej. W tym przypadku mówimy o jego ALU MULTISYSTEMOWOŚCI.


****
ALURON od 2002 roku wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne, które znajdują się pod marką ALURON.

• Zakład produkcyjny: 25 tys. m2
• Zatrudnienie: ok. 300 pracowników
• MULTISYSTEMODAWCA: systemy do PVC-ALU, Aluminium, Drewno- ALU, kompletne systemy do stolarki drewnianej
• Autorskie wzory użytkowe, patenty
• Niezależność: organizacja i zarządzanie produkcją daje możliwości wytwarzania akcesoriów z tworzyw sztucznych, metali lekkich, lakierowania proszkowego, spawania, zagniatania oraz gięcia co zwiększa niezależność Spółki od dostawców zewnętrznych.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik