Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Drutex angażuje się w inicjatywy na rzecz dzieci
Data dodania: 19.06.17

W niedzielę 11 czerwca odbędą się w Słupsku dwie wyjątkowe imprezy skierowane do najmłodszych, a mianowicie Dziecięce Wyścigi Kolarskie oraz Dziecięcy Pchli Targ. Oba wydarzenia organizowane są w ramach szeroko pojętej edukacji oraz wspierania rozwoju dzieci. Partnerem głównym tych inicjatyw jest wiodący producent okien, drzwi i rolet w Europie, firma Drutex, która od lat promuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, sportu i kultury. 

 

20170622drutex rowerki-2016

 

Dziecięce Wyścigi Kolarskie „Głosu Pomorza”, odbędą się już po raz 44. na stadionie 650-lecia w Słupsku i co roku przyciągają całe rodziny, które kibicują swoim pociechom. Na start zapraszane są dzieci urodzone w latach 2007-2014, a małe kolarki i kolarze jeżdżą na dystansach dostosowanych do ich wieku: 3- i 4-latki na 40 metrów, 5- i 6-latki na 60 metrów, 7- i 8-latki na 80 metrów, a 9- i 10-latki na 100 metrów. Dla wszystkich dzieci organizatorzy przygotowali niespodzianki na mecie, a pierwsze trójki w każdym wyścigu staną na podium i otrzymają nagrody specjalne.

 

Dziecięce Wyścigi Kolarskie to nie tylko świetna forma promocji zdrowego trybu życia i sportu wśród najmłodszych, ale również doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu w ramach rodzinnego pikniku. Na maluchów czekają m.in. strefa rozrywki z dmuchańcami i zabawami organizowanymi przez animatorki.

 

Aktywnie uczestnictwo w wydarzeniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu stanowią też bodziec do regularnego wspierania inicjatyw organizowanych przez Fundację Kiwanis Klub Słupia.

 

„W tym roku po raz kolejny zaangażowaliśmy się w akcję organizowaną przez Fundację Kiwanis, której celem jest aktywne wspieranie dzieci w rozwoju ich umiejętności w zakresie przedsiębiorczości i szacunku do pracy. Dziecięcy Pchli Targ to idealny sposób, by nauczyć najmłodszych zasad inteligentnego gospodarowania przy jednoczesnej dobrej zabawie i miłej rodzinnej atmosferze. Jesteśmy fanami wszelkich inicjatyw, które nakierowane są na promowanie edukacji, w tym wśród najmłodszych. Cieszy fakt, że z roku na rok obserwujemy coraz większe zaangażowanie maluchów, które ochoczo przystępują do akcji” – mówi Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.

 


Stowarzyszenie Kiwanis Klub Słupia projekt pt.: "Dziecięcy Pchli Targ" realizuje od 2005 r. Tradycyjnie impreza odbywa się na Rynku Rybackim przy Muzeum w Słupsku. Projekt adresowany jest dla dzieci w wieku do 12-tu lat. Dzieci i młodzież biorące udział w tym przedsięwzięciu mogą sprzedać swoje np. pluszaki, książki, płyty, zabawki itp. rzeczy, które już nie są przez nie wykorzystywane. Organizatorzy imprezy gwarantują również świetną oprawę wydarzenia. Na scenie Rynku Rybackiego odbywają się występy dzieci i młodzieży skupionej wokół słupskich ośrodków kultury. Dochód z przeprowadzanych licytacji przeznaczany jest na rzecz dzieci.

 

Wszystkich najmłodszych wraz z rodzinami zapraszamy do wzięcia udziału zarówno w Dziecięcych Wyścigach Kolarskich jak i Pchlim Targu i życzymy udanej zabawy.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik