Czytaj także -

Aktualne wydanie

2023 02 okladka1

Świat Szkła 2/2023

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 LiSEC SS Konfig 480x120

et-swiat-szkla-480x120-02

 

 Online Banner480100 px

 

 partnerzy medialni baner

 

FLIR Systems ogłasza dostępność trzeciej generacji kamer termowizyjnych FLIR ONE do smartfonów i tabletów
Data dodania: 27.10.17

 FLIR ONE Pro to obecnie najbardziej zaawansowana kamera FLIR do smartfonów

 FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) ogłosiła dziś dostępność nowej, trzeciej generacji kamer termowizyjnych FLIR ONE i FLIR ONE Pro w przedsprzedaży na całym świecie. Dostawy zakupionych produktów rozpoczną się pod koniec czerwca. Sercem mikrokamery termowizyjnej FLIR jest układ Lepton®. FLIR ONE kontynuuje tradycję wyposażania smartfonów w kamery termowizyjne. Najnowsza kamera termowizyjna FLIR ONE do smartfonów jest najbardziej optymalna cenowo. Natomiast pierwsza wersja FLIR ONE Pro to obecnie najbardziej zaawansowany model.

 

20171010FLIR-ONE-161230 FLIR0553

 

Nowe funkcje
Podobnie jak poprzednicy, oba nowe modele FLIR ONE są wyposażone w układ termowizyjny oraz kamerę światła widzialnego HD. W obu wersjach FLIR One zastosowano opatentowaną przez FLIR technologię Multispectral Dynamic Imaging (MSX®).

 

20171010FLIR-ONE-electrical

 

Dzięki niej kamery nanoszą szczegóły z pasma widzialnego na obraz termowizyjny, co znacznie podwyższa jego jakość. FLIR ONE i FLIR ONE Pro oferują całą gamę nowych i usprawnionych funkcji, m.in.:
- Regulowane złącze OneFit™ umożliwia ustawianie w zakresie 4 mm, aby dopasować złącze do różnych etui, bez konieczności wyjmowania z nich smartfona. Ta zgłoszona do opatentowania funkcja jest dostępna dla urządzeń z iOS i Androidem.
- Ulepszona aplikacja FLIR ONE została rozszerzona o wbudowane praktyczne porady dotyczące rozwiązywania problemów i konkretnych zastosowań, a także łączność z sieciami społecznościowymi w celu udostępniania zdjęć i wideo.
- Zgodność ze smartwatchami – Kamery obsługują Apple Watch i wybrane modele smartwatchy z Androidem. Dzięki temu ich użytkownicy mogą strumieniować transmisję termowizyjną w czasie rzeczywistym, aby np. obserwować obiekty zza rogu oraz rejestrować zdjęcia i wideo przy użyciu smartwatcha.

 

20171010FLIR-ONE-3-b

 

FLIR ONE Pro
Całkowicie nowa FLIR ONE Pro, zaprojektowana zarówno dla profesjonalistów, jak i zwykłych klientów, to najbardziej zaawansowana w historii wersja FLIR ONE. FLIR ONE Pro wyróżnia się mocną konstrukcją, wytrzymującą upadek z 1,8 m, przystosowaną do pracy na powietrzu. Połączenie FLIR MSX z technologią przetwarzania sygnału wideo FLIR VividIR™ pozwoliło FLIR ONE Pro uzyskać najwyższą jakość i czytelność obrazów we wszystkich generacjach FLIR ONE. Do urządzenia jest dołączona wyjątkowa, zaawansowana aplikacja FLIR ONE, umożliwiająca m.in. wielokrotne punktowe pomiary temperatury i wybieranie obszarów śledzenia temperatury na ekranie.

 

20171010FLIR-ONE-170103 FLIR0037

 

„Wprowadzając trzecią generację FLIR ONE i FLIR ONE Pro, dajemy do ręki zwykłym klientom i specjalistom potęgę termowizji, która stanowi szósty zmysł świata” – powiedział Andy Teich, prezes i dyrektor generalny FLIR Systems. „Nieprzerwane prace badawczo-rozwojowe pozwoliły nam połączyć funkcjonalność poprzednich wersji z większą przystępnością cenową – teraz kamera termowizyjna do smartfonu kosztuje zaledwie 199,99 USD. Równocześnie stworzyliśmy bardziej zaawansowaną FLIR ONE Pro dla użytkowników, którzy wymagają większej funkcjonalności i wyraźniejszych obrazów – w domu, w pracy czy po prostu dla rozrywki”.

 

20171010FLIR-ONE-FLIR ONE 3rd Gen 1

 

FLIR ONE za sugerowaną cenę detaliczną 199,99 EUR (netto) i FLIR ONE Pro za sugerowaną cenę detaliczną 399,99 EUR (netto) są dostępne od dziś w przedsprzedaży na całym świecie dla urządzeń z iOS i Androidem (ze złączem USB typu C) na www.flir.eu/FLIRONE. FLIR ONE i FLIR ONE Pro, również w wersji ze złączem Micro-USB dla urządzeń z systemem Android, będą dostępne później, pod koniec lipca lub w sierpniu, u autoryzowanych partnerów dystrybucyjnych FLIR.

 

Aby dowiedzieć się więcej o FLIR ONE, wejdź na www.flir.eu/FLIRONE. Więcej informacji na temat programu dla deweloperów aplikacji FLIR znajduje się na www.flir.eu/flirone/developer.

 

 20171010FLIR-ONE-170103 FLIR0191

 

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także