Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Somfy Liderem Rynku Stolarki 2017
Data dodania: 09.11.17

Firma Somfy odebrała kolejną prestiżową nagrodę. Za najlepszą sprzedaż automatyki na polskim rynku producent otrzymał certyfikat Lidera Rynku Stolarki 2017.

Głównym kryterium, na podstawie którego wyłonieni zostali laureaci tegorocznych nagród Centrum Analiz Branżowych (CAB) i Forum Branżowego były wyniki sprzedaży przedsiębiorstw branży stolarki budowlanej za 2016 rok. Według CAB w kategorii automatyka bezkonkurencyjna okazała się firma Somfy.

 

20171022Somfy Liderzy Rynku Stolarki 2017

 

- Z ogromną satysfakcją odbieram nagrodę, którą poprzez swoje zakupowe decyzje przyznają sami klienci. Dziś to osoby bardzo świadome i coraz bardziej wymagające, które doskonale wiedzą, czego oczekują od domowej automatyki. Najważniejsze są dla nich wysoka jakość i funkcjonalność w konkurencyjnej cenie oraz kompleksowy i szybki serwis. To wszystko, powtarzalnie od wielu lat, znajdują w Somfy, dlatego obdarzają naszą firmę coraz większym zaufaniem. Odbierając to wyróżnienie, chciałbym im za to serdecznie podziękować - powiedział Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy w Polsce.

 

Wyróżnienia dla Liderów Rynku Stolarki zostały przyznane już po raz dwunasty w 17 kategoriach. Celem konkursu jest uhonorowanie producentów oraz dostawców komponentów do produkcji drzwi i okien, którzy poprzez najwyższej jakości produkty i rozwiązania stale wpływają na wzrost komfortu i bezpieczeństwa użytkowników w domach i mieszkaniach.

 

20171022Somfy - certyfikat

 

***
SOMFY – Societé d’Outillage et de Mécanique de Faucigny (Zakład Mechaniki Precyzyjnej w Faucigny) to światowy projektant i lider w zakresie automatyki i systemów sterowania, wykorzystywanych do ożywiania zewnętrznych i wewnętrznych elementów budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych (w tym między innymi osłon okiennych, bram, czy też zamknięć handlowych). Ponadto Somfy intensywnie działa również w obszarze zaawansowanych rozwiązań dedykowanych inteligentnemu budownictwu, poszerzając swoją ofertę o zintegrowane systemy zarządzania domem.
Firma powstała w 1960 roku w Clues we Francji. Od tego czasu rozwinęła swoją obecność już w 60 krajach na świecie. Spółka posiada 114 filii, 51 przedstawicielstw i biura na wszystkich kontynentach. Jest notowana na giełdzie papierów wartościowych EURONEXT w Paryżu.
W Polsce spółka istnieje już od 1996 roku. W 2014 roku w Niepołomicach (woj. małopolskie) została otwarta fabryka Sopem, należąca do Somfy. Docelowo zatrudnienie ma w niej znaleźć nawet 850 osób. Dzięki prowadzeniu polityki innowacyjnej i ekspansji geograficznej, Somfy realizuje strategię, która zapewnia wewnętrzny i zewnętrzny rozwój oraz wzrost rentowności firmy.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik