Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Inoutic Solidnym Pracodawcą Wielkopolski 2017
Data dodania: 16.11.17

Już po raz kolejny firma Inoutic/Deceunick, producent systemów profili PVC z Jasina pod Poznaniem, została nagrodzona tytułem Solidny Pracodawca Wielkopolski w ogólnopolskim konkursie Solidny Pracodawca Roku 2017. Wyróżnienie przyznawane jest przez niezależną kapitułę konkursową, a pod uwagę brane są takie czynniki jak warunki pracy czy terminowość wypłat.


Ideą organizowanego od kilkunastu lat plebiscytu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, firm, które prowadzą wzorową politykę personalną. Laureaci wybierani są na podstawie audytu przeprowadzonego przez kapitułę konkursową, informacji otrzymanych od Państwowej Inspekcji Pracy i innych urzędów oraz analizy doniesień z rynku. Inoutic został nagrodzony w kategorii regionalnej jako najlepszy pracodawca w województwie wielkopolskim.


Każda firma biorąca udział w plebiscycie oceniania jest pod kątem warunków pracy (respektowania przepisów BHP, prawa pracy itp.) oraz warunków socjalnych. Pod uwagę brane są również takie aspekty jak terminowość wypłat czy możliwość rozwoju pracowników (ilość szkoleń). Zbierane są także zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie (m.in. od PIP, urzędu pracy, władz lokalnych, organizacji biznesowych, środowiska lokalnego oraz samych pracowników). Ostatnim elementem, który decyduje o przyznaniu nagrody jest analiza dynamiki zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat.

 

- Jesteśmy bardzo dumni z tego, że Inoutic/Deceunick został ponownie wyróżniony tytułem Solidny Pracodawca. Nasza firma przykłada szczególną wagę do tego, by stwarzać pracownikom jak najlepsze warunki. Tytuł Solidnego Pracodawcy to dla nas duże wyróżnienie, potwierdzenie tego, że rozwijamy się w dobrym kierunku oraz zobowiązanie wobec pracowników firmy. – mówi Edyta Hernacka, Starszy Specjalista ds. Rozwoju i Komunikacji Wewnętrznej.

 

20171101inoutic Certfikat

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik