Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Marka Pilkington Patronem Generalnym XIX Konwentu Stolarki VIP
Data dodania: 20.12.17

W dniach 7-8 grudnia 2017 roku w Sandomierzu odbył się XIX Konwent Stolarki VIP. To jedno z największych wydarzeń w Polsce skupiające producentów okien i drzwi, dostawców oraz dystrybutorów. Patronem Generalnym tegorocznego Konwentu była marka Pilkington, która po raz pierwszy otworzyła drzwi swojej huty w Sandomierzu dla uczestników spotkania branżowego.

 

20171212sandomierz DSC 0228

 


Misją Konwentu jest edukacja oraz promocja dobrych praktyk w branży stolarki budowlanej. Jak co roku dwa dni wypełniły spotkania z ekspertami oraz autorytetami nie tylko z dziedziny stolarki lecz także prawa, czy biznesu. Uczestnicy Konwentu otrzymali sporą dawkę wiedzy branżowej, poszerzyli kontakty, a także poznali nowości rynkowe zaprezentowane przez producentów.


Patron Generalny Konwentu – marka Pilkington, przygotował dla wszystkich 110 uczestników wydarzenia nie lada niespodziankę. Pierwszego dnia imprezy zorganizowano bowiem wycieczkę po hucie szkła Pilkington Polska w Sandomierzu. Było to cenne doświadczenie dla wszystkich zainteresowanych technologiami szklanymi i najnowszymi rozwiązanymi w branży szklarskiej.


Otwierając drzwi naszej huty chcieliśmy wprowadzić uczestników Konwentu w nasz świat – świat nowoczesnych technologii, postępu i zaangażowana w tworzenie produktów najwyższej jakości, znajdujących zastosowanie w najbardziej śmiałych i złożonych realizacjach – mówi Ewelina Wójcicka, koordynator ds. komunikacji marketingowej w NSG Group, właściciela marki Pilkington.

 

Opatentowana i wykorzystywana przez nas metoda float to najnowocześniejsza dostępna technologia na świecie, dzięki której jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby rynku architektonicznego i motoryzacyjnego, a także wyprodukować i dostarczyć specjalistyczne szkła do zastosowań w meblarstwie czy sprzęcie AGD – dodaje.


Konwent Stolarki VIP to doskonała okazja na zapoznanie się z nowościami branżowymi. Podczas prezentacji właściwości specjalistycznych szyb przeciwpożarowych Piotr Mazurkiewicz, Product Manager w firmie Pilkington IGP, pokazał jak szyby Pilkington Pyrostop®zachowują się podczas poddania ich próbie ogniowej.
Więcej informacji na temat XIX Konwentu Stolarki VIP na stronie - www.stolarkavip.pl

 

20171212sandomierz naklejka-crop

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik