Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

„Inteligentny” prezent na gwiazdkę dla każdej nowoczesnej kobiety
Data dodania: 20.12.17

Szukasz ciekawego świątecznego prezentu dla niej? Czy pomyślałeś kiedyś o inteligentnej domowej automatyce? To niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które docenią kobiety żyjące dynamicznie. Pod choinką każda kobieta chciałaby znaleźć coś wyjątkowego. Jeśli uważasz jednak, że biżuteria i kosmetyki to zbyt oczywiste pomysły, zwróć uwagę na produkty typu „Smart Home”. To rozwiązania, które nie tylko poprawiają komfort i ułatwiają planowanie każdego dnia, ale także pomagają oszczędzić czas.

 

Dla mężczyzn, którzy już w najbliższe Święta chcieliby podarować swojej partnerce "smart prezent" Somfy przygotowało dwie ciekawe propozycje.

 

20171212somfy Connexoon Access

 

Urządzenie Connexoon Terrace z aplikacją na smartfon – wymarzony taras na wyciągnięcie ręki

Dla kobiet, które rozpoczynają swoją przygodę z inteligentnym domem doskonałym rozwiązaniem będzie urządzenie Connexoon. To funkcjonalna centrala, wielkości dłoni o niezwykle eleganckim designie z dedykowaną aplikacją Connexoon Terrace na smartfon, która pozwala w łatwy i efektywny sposób zarządzać zautomatyzowanymi markizami, pergolą i oświetleniem w ogrodzie lub na tarasie.

 

20171212somfy Connexoon Terrace

 

Z aplikacją Connexoon każda kobieta w kilka sekund stworzy własną wizję otoczenia, idealnie dopasowaną do popołudniowego wypoczynku lub wieczornego spotkania ze znajomymi. Jednym przesunięciem palca po ekranie smartfona rozwinie markizę i schroni taras przed palącym słońcem. W ten sam, prosty sposób przyciemni światło, tworząc kameralny klimat, a w międzyczasie, z poziomu aplikacji włączy ulubioną muzykę. Co więcej, jeśli ustawienia wykreowane w danej chwili szczególnie przypadną jej do gustu, wystarczy że zrobi zdjęcie całego tarasu i odtworzy zapamiętany układ w dowolnej chwili - również jednym kliknięciem.

 

 

20171212somfy Videodomofon V500

 

 

Centrala sterująca domem inteligentnym TaHoma Premium - pełna kontrola nad domową automatyką

Jeśli właśnie jesteście na etapie projektowania nowego domu, doskonałym prezentem dla Twojej partnerki będzie centrala zarządzania domem inteligentnym TaHoma Premium firmy Somfy. To „smart” urządzenie o zaskakująco niedużych rozmiarach, ale o ogromnych możliwościach, pozwoli każdej kobiecie sterować wieloma zautomatyzowanymi urządzeniami znajdującymi się w domu i w jego otoczeniu, w tym m.in. oknami, drzwiami, alarmem, osłonami okiennymi i markizami.

 

Ich ustawienia będzie mogła zmienić sama, bezpośrednio lub skonfigurować system wcześniej w taki sposób, by nie musiała zawracać sobie głowy rutynowymi codziennymi czynnościami (np. otworzył rolety lub okna o konkretnej godzinie). Po każdej wykonanej czynności TaHoma Premium wyśle także dodatkowe potwierdzenie, że wszystko zostało wykonane zgodne z planem.

 

Co bardzo istotne system Somfy nie nadszarpnie domowego budżetu na etapie realizacji inwestycji budowalnej - kolejne elementy można dodawać do niego stopniowo, w dowolnym momencie. Jego instalacja nie wymaga także dodatkowego kucia ścian i rozprowadzania niepotrzebnych kabli, ponieważ jednostka steruje urządzeniami za pomocą sygnału radiowego.

 

Dużym ułatwieniem jest również prosty, intuicyjny, interfejs, dzięki któremu na ekranie smartfona lub tabletu w dowolnej chwili można rozrysować i skonfigurować wszystkie zautomatyzowane urządzenia - piętro po piętrze. TaHoma Premium to system, która każda kobieta łatwo dopasuje do rytmu dnia swojego i swojej rodziny, a także sprawi, że jej życie stanie się jeszcze bardziej komfortowe.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik