Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

„Inteligentny” prezent dla każdego mężczyzny
Data dodania: 20.12.17

Jeśli w nadchodzące Święta chcesz podarować partnerowi wyjątkowy i oryginalny prezent, sięgnij po produkty typu „Smart Home”. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoki komfort użytkowania oraz gwarancję spokoju.

 

 

Mężczyźni uwielbiają nowe technologie i chętnie otaczają się nowoczesnymi gadżetami. Rozwiązania typu smart to jednak znacznie więcej. Pomagają oszczędzić czas i sprawiają, że nasze życie staje się bardziej komfortowe. Co ważne nie kosztują wiele, a do ich obsługi wystarczy smartfon. Dla kobiet, które już w najbliższe Święta chciałyby podarować partnerowi „smart prezent” przygotowaliśmy trzy najciekawsze propozycje.

 

20171212somfy Connexoon Window

 

 

1) Urządzenie Connexoon Access z aplikacją na smartfon – niezbędnik każdego kierowcy

Wygodny wjazd do garażu, który nie wymaga wychodzenia z samochodu, najlepiej tak, aby brama otworzyła się automatycznie na chwilę przed powrotem. O takim rozwiązaniu marzy każdy kierowca. Właśnie z myślą o nich firma Somfy proponuje urządzenie Connexoon wraz z funkcjonalną i intuicyjną aplikacją Connexoon Access, która umożliwia łatwe zarządzanie bramami za pomocą smartfona.

 

Dzięki urządzeniu działanie bramy w kilka chwil można dopasować do rytmu dnia każdego kierowcy i na przykład ustawić system w taki sposób, by brama otwierała się i zamykała automatycznie o wybranej porze. Connexoon Access posiada także funkcję geolokalizacji, która na podstawie sygnału GPS zawsze otworzy bramę kilka sekund przed przyjazdem do domu i automatycznie zamknie ją po wjechaniu do garażu. Chwilę później system wyśle na smartfona potwierdzenie wykonania zadania, a na podjeździe dodatkowo zapali się światło ułatwiające bezpieczny podjazd do domu.

 

20171212somfy Tahoma Premium

 

2) Urządzenie Connexoon Window z aplikacją na smartfon – idealne światło dla domowego pracusia

Z „inteligentnej” niespodzianki z pewnością ucieszą się także mężczyźni, którzy większość czasu spędzają w domowym biurze przed komputerem. Idealne światło przez cały dzień zapewni im funkcjonalny system sterowania oknami i osłonami okiennymi Connexoon Window firmy Somfy. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które z poziomu smartfona lub tabletu pozwoli w dowolnej chwili odsłaniać lub zasłaniać rolety i dostosowywać poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu do własnych preferencji.

 

Ustawienia można również dopasować do planu dnia i automatycznie odsłaniać rolety tuż przed rozpoczęciem pracy i zasłaniać je po jej zakończeniu. Connexoon Window można też połączyć z alarmem, dzięki temu wszystkie najważniejsze dokumenty będą bezpieczne. Innowacyjny system Somfy każde domowe biuro zmieni w profesjonalne stanowisko pracy.

 

3) Wideodomofon V500 – dla każdego kto chciałby widzieć więcej

Dla mężczyzn pracujących w domu, których często odwiedzają klienci, idealnym prezentem będzie wideodomofon V500 firmy Somfy. Intuicyjny interfejs sprawia, że urządzenia jest łatwe i przyjazne w obsłudze, a liczne dodatkowe funkcje czynią codzienną pracę bardziej komfortową. V500 wyposażony został m.in. w nowoczesny 7-calowy ekran, dzięki któremu Twój partner w każdej sytuacji będzie mógł dokładnie rozpoznać swoich gości. O wysoką jakość obrazu zadba także szerokokątna kamera oraz tryb widzenia w nocy, który dzięki zastosowaniu diody IR ułatwia rozpoznawanie osób w ciemność, bez ich oślepiania.

 

Co ważne, wideodomofon Somfy posiada również funkcję rozpoznawania i zapisywania twarzy. Dzięki temu, gdy ktoś odwiedzi nas podczas naszej nieobecności, domofon zrobi mu zdjęcie, a my będziemy mogli je odtworzyć w dowolnej chwili. Nowoczesny wideodomofon Somfy oprócz ogromnej funkcjonalności wyróżnia także elegancki design, który z pewnością uatrakcyjni wygląd każdego wnętrza.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik