Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 01 okladka

Świat Szkła 01/2020

 

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

  

 20200212a-SWIAT-SZKLA-HALIO-160X600-V3

  

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

 

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

20200131a-SWIAT-SZKLA-HALIO-750x100-V3-PL

 

wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019

 LiSEC SS Konfig 480x120

  

eurasia glass 480x100

 

 konferencja ICG 1c

BUDMA kształci umysły
Data dodania: 29.01.18

30 stycznia (wtorek) specjaliści z zakresu marketingu zaprezentują najnowsze trendy i rozwiązania, które skutecznie wpłyną i poprawią efektywność firmy zarówno pod kątem optymalizacji procesów produkcji i rozszerzania portfolio oferowanych produktów, jak i wzmocnienia roli i świadomości marki czy także odpowiedniego zaaranżowania przestrzeni sprzedażowej.

 

20180112budma 1b 


4 RESULTS

Jak współcześnie zwiększać efektywność przedsiębiorstwa zarówno w obszarach operacyjnych jak i rynkowych? Nowe metody usprawnień i inspiracje efektami wdrożeń z polskich przedsiębiorstw.

 

TOTAL PRODUCTIVE MAINTENANCE (TPM) to całościowy program ciągłego rozwoju pracowników i organizacji oraz zmiany kultury zakładu produkcyjnego w celu wypracowania maksymalnej efektywności maszyn i urządzeń.


TRAINING WITHIN INDUSTRY (TWI) - Program rozwoju kompetencji pracowników różnych szczebli w celu wzrostu efektywności i jakości procesów. TWI pozwala m.in. na szybkie wdrożenie nowych pracowników, rozwój umiejętności między stanowiskowy czy także wyższą produktywność w krótszym czasie realizacji.


STRATEGIA JEST DLA AMATORÓW, EGZEKUCJA (WDROŻENIE) DLA PROFESJONALISTÓW, CZYŻ NIE? - CZYLI JAK SPRZEDAŻ WSPÓŁGRA Z PRODUKCJĄ - Optymalizacja portfolio produktów/usług, która pozwala maksymalizować zysk ze sprzedaży i poprawić pozycję konkurencyjną firmy to kluczowe zagadnienie dla dalszego, stabilnego rozwoju firmy.

 

Agencja Marketingowa MOMA
Budowa marki i planowanie komunikacji marketingowej w branży budowlanej.
Marta Cała-Sturzbecher, ekspert w zakresie strategii komunikacji marek, przedstawi elementy budowy marki ze szczególnym uwzględnieniem dobrych i złych przykładów z branży. Poznamy także najważniejsze elementy planowania marketingowego, w tym idei praktycznego podejścia do segmentacji i pozycjonowania marki na rynku docelowym. Wykład uzupełni prezentacja zestawu narzędzi marketingowych wspierających wzrost wizerunku marki.


Błachowski i Partnerzy
Błędy krytyczne – tak Sprzedaż traci zysk.
Model „Błędów krytycznych” odwraca najbardziej popularny schemat patrzenia na proces sprzedaży polegający na ciągłym szukaniu nowych rozwiązań. W tym modelu sprawdzanie nowych rozwiązań oczywiście także jest istotne, ale kluczem jest dokładna analiza pełnego procesu oraz identyfikacja błędów popełnianych na poszczególnych jego etapach. Każda firma posiada niewykorzystane zasoby, których w natłoku codziennych zadań się nie dostrzega. A błędy krytyczne powodujące największą utratę zysków, są powtarzalne i popełniane w różnych branżach.


Jakie są błędy krytyczne i gdzie ich szukać w swojej firmie? Jakie są narzędzia do ich identyfikacji i naprawy? Jak wzmacniać sprzedaż w oparciu o istniejące zasoby i najmocniejsze strony firmy?
Przyjdź na 45-minutowe spotkanie i spójrz na swój biznes z innej perspektywy. Wysłuchaj case study i doświadcz jak i gdzie Sprzedaż traci zysk.


Marek Borowiński
Sklepowe Rewolucje, czyli jak zaaranżować punkt handlowy, aby przyciągnąć większą ilość klientów i zwiększyć sprzedaż?
Marek Borowiński to popularny „Shop Doctor – lekarz sklepów”, dzięki któremu powierzchnia sprzedażowa zyskuje nowe oblicze, bardziej przyjazne klientom, a co najważniejsze wpływające na wzrost sprzedaży. Dr Marek Borowiński specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy i odbiera ich sklep, firmę czy też produkt. Z olbrzymią pasją bada wszelkie zagadnienia związane z psychologią koloru i jego oddziaływaniem na konsumentów różnych w miejscach sprzedaży.


AGENDA:
30 stycznia (wtorek), Scena Inspiracje, pawilon nr 5.
10:00 – 13:50 – 4 Results
14:00 – 14:45 – MOMA Marketing
15:00 – 15:45 – Błachowski i Partnerzy

31 stycznia (środa), Scena Inspiracje, pawilon nr 5.
15:30 – 16:30 – Marek Borowiński

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik