Aktualne wydanie

2021 06 okladka1

Świat Szkła 06/2021

User Menu

 

 ET-160x600-PL-3

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Tagi Globalne

 

baner klej do luster 7 7 2021

Polski inteligentny dom na targach BUDMA 2018
Data dodania: 20.03.18

Polski producent i dostawca systemu inteligentnego domu, marka FIBARO, która odnosi sukcesy na całym świecie, bierze udział w tegorocznej edycji targów BUDMA 2018 w Poznaniu. 

To niepowtarzalna okazja, by odwiedzić stoisko lidera branży smart home, który swoje rozwiązania integruje z takimi gigantami jak Google, Apple, Amazon, Philips, Bose czy Yamaha.

 

FIBARO to firma wywodząca się z Poznania, która swoje produkty sprzedaje na całym świecie. Podczas największych targów budowlanych w Polsce zaprezentuje swoją autorską koncepcję idei inteligentnego domu. Wszyscy goście tegorocznej edycji targów BUDMA, które do 2 lutego odbywają się na terenie Międzynarodowych Tragów Poznańskich, będą mieli okazję poznać system FIBARO na żywo i przekonać się na czym polegają nowoczesne udogodnienia związane z mobilnym zarządzaniem oświetleniem, dostępem do budynku czy jego bezpieczeństwem.

 

20180303fibaro1

 

 

- Marka FIBARO prawie od samego początku stara się uczestniczyć w wydarzeniach i konferencjach ważnych dla branży budowlano-architektonicznej. Dlatego właśnie targi BUDMA od lat zajmują ważne miejsce w naszym kalendarzu, ponieważ gromadzą elitę architektów, projektantów, dystrybutorów, instalatorów czy deweloperów z całego kraju, którzy są liderami zmian inspirującymi Polaków do unowocześniania swoich domów.

 

Dzięki takim spotkaniom możemy zaprezentować szerszej publiczności nasze podejście do tematu „inteligentnego domu” i w praktyce opowiedzieć o najnowszym trendach w branży smart home, które na początku roku prezentowaliśmy na targach elektroniki użytkowej CES w Las Vegas. Z radością pokażemy z bliska nasze produkty, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo wszystkich domowników - mówi Mikołaj Pertek, Country Manager w FIBARO.

 

20180303fibaro1d

 

 

Odwiedzając strefę FIBARO podczas tegorocznych targów BUDMA, goście MTP będą mogli poczuć się jak w domu, dzięki specjalnie przygotowanej aranżacji wnętrz.
W pomieszczeniach takich jak kuchnia, łazienka, salon czy pokój dziecka FIBARO zaprezentuje uniwersalność swoich rozwiązań w kontekście zdalnego zarządzania urządzeniami i systemem rekuperacji oraz oczyszczania powietrza. Interaktywne stoisko umożliwi także wszystkim odwiedzającym targi praktyczne doświadczenie systemu smart home.

 

20180303fibaro1a

 

Przed poznańskim spotkaniem branży budowlano - architektonicznej, FIBARO uczestniczyło w największych targach elektroniki użytkowej CES 2018 w Las Vegas, podczas których zaprezentowało kilkanaście nowych integracji swojego systemu z producentami zewnętrznymi takimi jak Google, Amazon, Apple, Philips czy Bose. FIBARO potwierdza tym samym otwartość swojego systemu, a także pokazuje, że podąża za globalnymi trendami, związanymi z wykorzystaniem asystentów głosowych w branży smart home. Podczas tragów BUDMA, eksperci FIBARO opowiedzą o najnowszych kierunkach w segmencie automatyki budynkowej oraz pokażą w praktyce innowacje prezentowane w Las Vegas.

 

20180303fibaro1b