Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 07 okladka

Świat Szkła 07-08/2020

User Menu

 20191104-V1-BANNER-160x600-POL

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

ALURON – po raz 6 na Fensterbau
Data dodania: 31.03.18

ALURON już po raz 6 wystawiał swoje produkty na Targach Fensterbau 2018 wśród ważnych europejskich konkurentów i producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Podczas tegorocznych targów miały premiery nowe produkty w segmencie PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz DREWNA - czyli rozwiązań do stolarki drewnianej. 

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 2

 

Dobra prezentacja strategii i produktu jest koniecznością rynkową. Klient oczekuje konkretnej i kompleksowej oferty - którą ALURON miał okazję zaprezentować na targach w Norymberdze.

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 3

 

ALURON - ALU MULTISYSTEM

Aluron, jest jedynym producentem w Polsce, który oferuje systemy aluminiowe do każdego segmentu rynku stolarki okiennej tzn.: 

- PVC-ALU 

- DREWNO-ALU

- ALUMINIUM 

- DREWNO - czyli rozwiązania do stolarki drewnianej. 

W tym przypadku możemy mówić o jego ALU MULTISYSTEMOWOŚCI. 

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 4

 

Systemy ALURON są przyjazne wykonawcy i nie ograniczają wariantowości konstrukcji czy wizji projektanta, a przede wszystkim wymagań i potrzeb Użytkownika. Ponadto są wzajemnie powiązane co umożliwia zastosowanie wielu wspólnych elementów i akcesoriów, które są produkowane w zakładzie produkcyjnym ALURON w Zawierciu.

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 5

 

Dzięki takiemu know how ALURON zapewnia swoim klientom kompleksową ofertę, a co  za tym idzie niezależność od innych   zewnętrznych dostawców, większą elastyczność, sukces rynkowy oraz  zadowolenie klienta.

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 6

 

ALURON – PREMIERY  - FENSTERBAU 2018

 

- PVC – ALU

Podczas targów prezentowane były znane już systemy nakładek aluminiowych Gemini do okien PVC-ALU takie jak: Veka Soft Line 82, Veka Slide, Kommerling 88 PLUS, Salamander bE82, bE92 oraz HST. Nowością w tej edycji  targów były systemy nakładek aluminiowych na okna PVC-ALU:

- Veka Soft Line 70 MD, Veka Soft Line 70 AD, Veka Soft Line 76

- Kommerling 76 AD, Kommerling 76 MD

- Gealan S 9000

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 8

 

Systemy Gemini przeznaczone są do okien PVC-ALU, opierają się na rozwiązaniach konstrukcyjnych przewidzianych przez systemodawców PVC i polegają na idealnym dopasowaniu do nich nakładek aluminiowych wraz z akcesoriami. Można je zamawiać jako gotowe ramki z narożami spawanymi lub zagniatanymi.

Spawane okładziny aluminiowe to innowacyjny sposób łączenia naroży ram aluminiowych, co daje efekt płaskiej powierzchni bez widocznych łączeń naroży po lakierowaniu. Aluminium gwarantuje wieloletnią wytrzymałość, trwałość i funkcjonalność.

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 9

 

- WOOD – ALU

Passiv, Classic, Thermo Classic, Quadrat, Quadrat FB, Integral, Soft Line, Retro to popularne i cenione przez klientów systemy nakładek aluminiowych Gemini do okien drewnianych. Premierę podczas targów miały kolejne systemy:

- I Standard - system drzwi podnoszono przesuwnych HS

- SI Slim – system drzwi podnoszono przesuwnych HS

- Classic SF – system okienno – drzwiowy ze skośną przylgą

- Quadrat FB SF - system okienno – drzwiowy ze skośną przylgą

- Quadrat  FB V – system okienno - drzwiowy

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 11

 

Gemini to kolekcja systemów aluminiowych do fasad, okien i drzwi drewnianych, która charakteryzuje się doskonałym połączeniem estetyki, wytrzymałości oraz funkcjonalności aluminium i drewna. Multisystemowe rozwiązania opracowane są zgodnie z trendami w architekturze, podkreślają atrakcyjność i klasę budynku w przestrzeni. Profile mogą być zamawiane jako gotowe ramki z narożami zagniatanymi lub spawanymi, tworząc niezależną część konstrukcyjną okna drewniano-aluminiowego.

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 14

 

- ALU

ALURON zaprezentował bogatą ofertę systemów aluminiowych wewnętrznych nieizolowanych termicznie (ACS 38, ACS 50) oraz zewnętrznych charakteryzujących się dobrymi parametrami izolacyjnymi (AS 52, AS 75, AS 80US, AS 75P, AS 178HS) oraz systemy fasadowe AF 50 i AF 50S. Nowością w tej kategorii były systemy:

- AF 50R - okno dachowe

- AF 50W - okna odstawno-wychylne

- AS AD - system drzwi automatycznych

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 15

 

- WOOD 

Dużą popularnością i zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się znane od wielu lat produkty z segmentu WOOD, takie jak aluminiowe parapety, okapniki, listwy przyszybowe w designie Classic i Soft Line. Nowością prezentowaną podczas Fensterbau 2018 były:

- progi – kolekcja progów do drzwi drewnianych – łącznie 15 nowych rozwiązań

 

20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 16

 

Udział w tegorocznych targach Fensterbau przedstawił ALURON, jako znaczącego  producenta systemów aluminiowych. Prezentacja nowości w każdej kategorii świadczy o rozumieniu potrzeb klientów oraz trendów rynkowych.

Targi były doskonałym miejscem do spotkań z obecnymi klientami, którzy przyjechali z całego świata. "Odbyliśmy szereg spotkań z naszymi dobrymi, wieloletnimi Partnerami. "Cieszymy się także z wizyty wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko po raz pierwszy i zainteresowali się naszą ofertą. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia na kolejnych targach."

 

 20190333 aluron Fensterbau Frontale 2018 17

ALURON – po raz 6 na Fensterbau

 

Informacja prasowa

 

ALURON już po raz 6 wystawiał swoje produkty na Targach Fensterbau 2018 wśród ważnych europejskich konkurentów i producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Podczas tegorocznych targów miały premiery nowe produkty w segmencie PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz DREWNA - czyli rozwiązań do stolarki drewnianej.

 

Dobra prezentacja strategii i produktu jest koniecznością rynkową. Klient oczekuje konkretnej          i kompleksowej oferty - którą ALURON miał okazję zaprezentować na targach w Norymberdze.

 

 

ALURON - ALU MULTISYSTEM

 

Aluron, jest jedynym producentem            w Polsce, który oferuje systemy aluminiowe do każdego segmentu rynku stolarki okiennej tzn.:

 • PVC-ALU
 • DREWNO-ALU
 • ALUMINIUM
 • DREWNO - czyli rozwiązania do stolarki drewnianej.

W tym przypadku możemy mówić o jego ALU MULTISYSTEMOWOŚCI.

 

 

Systemy ALURON są przyjazne wykonawcy

i nie ograniczają wariantowości konstrukcji czy wizji projektanta, a przede wszystkim wymagań i potrzeb Użytkownika. Ponadto są wzajemnie powiązane co umożliwia zastosowanie wielu wspólnych elementów i akcesoriów, które są produkowane          w zakładzie produkcyjnym ALURON           w Zawierciu.

Dzięki takiemu know how ALURON zapewnia swoim klientom kompleksową ofertę, a co  za tym idzie niezależność od innych   zewnętrznych dostawców, większą elastyczność, sukces rynkowy oraz  zadowolenie klienta.

ALURON – P R E M I E R Y  - FENSTERBAU 2018

 

 

 

 

 • PVC – ALU

Podczas targów prezentowane były znane już systemy nakładek aluminiowych Gemini do okien     PVC-ALU takie jak: Veka Soft Line 82, Veka Slide, Kommerling 88 PLUS, Salamander bE82, bE92 oraz HST. Nowością w tej edycji  targów były systemy nakładek aluminiowych na okna PVC-ALU:

 

 • Veka Soft Line 70 MD, Veka Soft Line 70 AD, Veka Soft Line 76
 • Kommerling 76 AD, Kommerling 76 MD
 • Gealan S 9000

 

Systemy Gemini przeznaczone są do okien PVC-ALU, opierają się na rozwiązaniach konstrukcyjnych przewidzianych przez systemodawców PVC i polegają na idealnym dopasowaniu do nich nakładek aluminiowych wraz z akcesoriami. Można je zamawiać jako gotowe ramki z narożami spawanymi lub zagniatanymi. Spawane okładziny aluminiowe to innowacyjny sposób łączenia naroży ram aluminiowych, co daje efekt płaskiej powierzchni bez widocznych łączeń naroży po lakierowaniu. Aluminium gwarantuje wieloletnią wytrzymałość, trwałość i funkcjonalność.

 

 

 

 

 

 • WOOD – ALU

Passiv, Classic, Thermo Classic, Quadrat, Quadrat FB, Integral, Soft Line, Retro to popularne                     i cenione przez klientów systemy nakładek aluminiowych Gemini do okien drewnianych. Premierę podczas targów miały kolejne systemy:

 

 • SI Standard - system drzwi podnoszono przesuwnych HS
 • SI Slim – system drzwi podnoszono przesuwnych HS
 • Classic SF – system okienno – drzwiowy ze skośną przylgą
 • Quadrat FB SF - system okienno – drzwiowy ze skośną przylgą
 • Quadrat  FB V – system okienno - drzwiowy

 

Gemini to kolekcja systemów aluminiowych do fasad, okien i drzwi drewnianych, która charakteryzuje się doskonałym połączeniem estetyki, wytrzymałości oraz funkcjonalności aluminium

 i drewna. Multisystemowe rozwiązania opracowane są zgodnie z trendami w architekturze, podkreślają atrakcyjność i klasę budynku w przestrzeni. Profile mogą być zamawiane jako gotowe ramki z narożami zagniatanymi lub spawanymi, tworząc niezależną część konstrukcyjną okna drewniano-aluminiowego.

 

 • ALU

ALURON zaprezentował bogatą ofertę systemów aluminiowych wewnętrznych nieizolowanych termicznie (ACS 38, ACS 50) oraz zewnętrznych charakteryzujących się dobrymi parametrami izolacyjnymi (AS 52, AS 75, AS 80US, AS 75P, AS 178HS) oraz systemy fasadowe AF 50 i AF 50S. Nowością w tej kategorii były systemy:

 

 • AF 50R - okno dachowe
 • AF 50W - okna odstawno-wychylne
 • AS AD - system drzwi automatycznych

 

 

 • WOOD

Dużą popularnością i zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się znane od wielu lat produkty z segmentu WOOD, takie jak aluminiowe parapety, okapniki, listwy przyszybowe w designie Classic       i Soft Line. Nowością prezentowaną podczas Fensterbau 2018 były:

 • progi – kolekcja progów do drzwi drewnianych – łącznie 15 nowych rozwiązań

 

 

 

Udział w tegorocznych targach Fensterbau przedstawił ALURON, jako znaczącego  producenta systemów aluminiowych. Prezentacja nowości w każdej kategorii świadczy o rozumieniu potrzeb klientów oraz trendów rynkowych. Targi były doskonałym miejscem do spotkań z obecnymi klientami, którzy przyjechali z całego świata. "Odbyliśmy szereg spotkań z naszymi dobrymi, wieloletnimi Partnerami. "Cieszymy się także z wizyty wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko po raz pierwszy i zainteresowali się naszą ofertą. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia na kolejnych targach."

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik