Czytaj także -

Aktualne wydanie

2021 09 okladka1

Świat Szkła 09/2021

User Menu

 ET-160x600-PL-4

 

 

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 konferencja 9 grunia 2021

 Adv-750x100-px-Builing-Science-23

 

 

 RZ RT 2022 Banner Tag Motiv Animiert 550x150 PL

 

 

WIŚNIOWSKI pokazuje jak być SMART i dbać o komfort i bezpieczeństwo w domu
Data dodania: 22.05.18

WIŚNIOWSKI w swojej najnowszej kampanii przekonuje, że z technologią smartCONNECTED każdy dzień będzie udany.

 

Promocja, która ruszyła w połowie kwietnia, pokazuje, jak w łatwy sposób można poczuć się bezpiecznie za pomocą innowacyjnego systemu kontroli dostępu do domu.

 

20180509wisniowski

 

19 kwietnia 2018 roku firma WIŚNIOWSKI na szeroką skalę ruszyła z kampanią promocyjną w mediach tradycyjnych, internetowych oraz w TV i radiu.

 

Przekazy reklamowe można zobaczyć w telewizji, Internecie, prasie, a nawet w kinach niezależnych. Kampania ma na celu zaprezentowanie rozwiązania umożliwiającego sterowanie domem z każdego miejsca na świecie.

 

W krótkim spocie przedstawione zostały zalety systemu smartCONNECTED, a także wachlarz możliwości wykorzystania tej technologii.

 

System sterowania inteligentnym domem doskonale sprawdzi się w przypadku otwarcia bądź zamknięcia bramy garażowej, ale i w przypadku zgubienia kluczy.

 

Wszelkie te czynności wykonać można zdalnie, dzięki czemu bezpieczeństwo jest zawsze w rękach posiadaczy specjalnej technologii oferowanej przez firmę WIŚNIOWSKI.

 

Spot promujący system smartCONNECTED emitowany jest w największych, tematycznych kanałach telewizyjnych takich jak TVN24, Polsat News, Eurosport, HGTV czy Comedy Central.

 

Wspomniana technologia umożliwia sterowanie inteligentnym domem (bramami garażowymi, przesuwnymi czy drzwiami zewnętrznymi) za pomocą specjalnej aplikacji i z każdego miejsca na świecie. Proponowane rozwiązanie jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych osób, które pasjonują się nowoczesnymi technologiami.

 

Firma WIŚNIOWSKI jest od lat jednym z największych producentów bram garażowych i przemysłowych nie tylko w Polsce, lecz także w Europie.

 

Chce z jasnym komunikatem trafić do odbiorców za pośrednictwem telewizji, Internetu, a także prasy i radia. Intensywność kampanii w połączeniu z jej integralnością to prosty przepis na sukces.

 

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik