Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Drutex z tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki.
Data dodania: 26.09.18


Drutex po raz kolejny został nagrodzony tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki w konkursie organizowanym przez Business Centre Club. W tegorocznej edycji firma otrzymała wyróżnienie w kategorii Eksporter.


Organizowany przez Business Centre Club, pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli, konkurs „Ambasador Polskiej Gospodarki” ma za zadanie zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego.

 

20180909drutex APG

 

Firma Drutex została wyróżniona za sukcesy i dynamiczny rozwój na rynkach zagranicznych oraz promocję Polski za granicą. Przedsiębiorstwo od lat konsekwentnie poszerza swój zasięg działania i umacnia udział w międzynarodowym rynku stolarki. Dzięki bogatej ofercie produktowej dopasowanej do specyfiki poszczególnych rynków międzynarodowych, Drutex rokrocznie notuje dwucyfrową dynamikę wielkości sprzedaży i zyskuje zaufanie coraz większego grona partnerów handlowych.

 

Dziś z firmą współpracuje już ponad 4000 przedsiębiorstw na całym świecie, a Drutex może pochwalić się wieloma prestiżowymi projektami, jak chociażby wyposażenie w stolarkę fabryki Lego w Meksyku, czy amerykańskich hoteli Marriott, Hilton czy Holiday Inn.


- Cieszymy się, że Drutex po raz kolejny zyskał uznanie w tak prestiżowym konkursie. Tym razem zostaliśmy dostrzeżeni w kategorii „Eksporter”, co jest potwierdzeniem świetnych wyników i znakomitej kondycji firmy, a także dynamicznego rozwoju i skuteczności działania na globalnym rynku stolarki okienno-drzwiowej.

 

Wyniki osiągane przez naszą firmę wyraźnie wskazują, że realizacja polityki opartej na inwestycjach, nowoczesnej technologii, kompleksowym portfolio i stabilności finansowej jest skutecznym i właściwym kierunkiem rozwoju. Rozwijamy się bardzo szybko, ale jednocześnie jesteśmy zdrową spółką z silnym kapitałem i zapleczem know-how – powiedział Adam Leik, dyrektor marketingu Drutex.


Drutex jest wiodącym producentem okien pionowych w Europie, a eksport stanowi już 73% całkowitej wielkości sprzedaży. Dziś firma sprzedaje swoje produkty do większości krajów europejskich, ale także do USA, Meksyku, Australii czy na Bliski Wschód. Najważniejszymi rynkami zagranicznymi firmy są od lat Niemcy, Francja i Włochy, gdzie Drutex od lat wzmacnia swoją pozycję i znajomość marki oraz zdobywając wiele prestiżowych nagród.


Wręczenie nagród w konkursie „Ambasadora Polskiej Gospodarki” odbyło się 18 września 2018 roku w siedzibie BCC w Warszawie.

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik