Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Roto Professional Service – nowy poziom usług w branży stolarki
Data dodania: 03.12.18

Grupa Roto zdecydowała o utworzeniu nowej spółki Roto Professional Service. Trzeci filar struktury Roto, odpowiedzialny za usługi serwisowe oraz montażowe okien i drzwi na rynku niemieckim i szwajcarskim, rozpocznie działalność od 1 stycznia 2019 r.

 


Utworzenie spółki Roto Professional Service GmbH jest strategicznym elementem nowej struktury Roto Holding AG, producenta okuć okiennych i drzwiowych – obowiązującej od 2019 roku. Podczas międzynarodowej konferencji prasowej, odbywającej się w austriackim Grazu, przedstawiciele Grupy Roto zaprezentowali ideę i główne założenia powstania nowej dywizji.

 

 

20181133roto1 Zadaniem Roto Professional Service jest kompleksowa usługa serwisu i doposazenia zamontowanych okien i drzwi

 

Zadaniem nowej spółki jest kompleksowa usługa serwisu i doposażenia zamontowanych okien i drzwi, w tym konserwacji, naprawy, modernizacji oraz dostarczania części zamiennych. Jako stały partner producentów z branży okien, drzwi i dachów Roto Professional Service umożliwi im skupienie się na ich kluczowych kompetencjach i zwiększanie przewagi konkurencyjnej.


Kompleksowy serwis na najwyższym poziomie
Podstawą utworzenia nowej firmy jest duży potencjał rynkowy. „Stale rosnące potrzeby konsumentów w zakresie komfortu, trwałości, a także coraz silniej zaznaczający się trend rozwiązań do inteligentnych domów to obiecujące obszary dla naszych usług” – mówi Dr Christian Faden, prezes Roto Professional Service GmbH. „Nowa struktura stawia czoło wyzwaniom rynkowym, takim jak brak wsparcia o ponadregionalnym zasięgu, niska rentowność zleceń, niedobory fachowców czy wysokie wymagania techniczne inteligentnych rozwiązań”.

 

20181133roto1 Kompleksowy serwis Roto na najwyzszym poziomie


Działalność spółki koncentruje się na stworzeniu jednolitej oferty, pozyskaniu wykwalifikowanej kadry technicznej, szkoleniach i zbudowaniu rentownej struktury zarządzania usługami. Bezpośredni dostęp do fachowej wiedzy oraz kompletna paleta produktów dwóch pozostałych spółek wchodzących w skład Grupy – tj. Roto Technologia Okien i Drzwi oraz Roto Technologia Systemów Dachowych – pozwala na skuteczne i szybkie wdrożenie nowej struktury.


Od 1 stycznia 2019 Roto Professional Service tworzą 4 zakłady z Niemiec (Wollenberg GmbH, Dachfenster Keller GmbH, Pfeil und Söhne Service GmbH oraz Wiedemann Sicherheitsbeschläge GmbH) i ze Szwajcarii, które od lat świadczą tego typu usługi, a w 2017 roku weszły w skład Grupy Roto. W dalszej perspektywie celem działania Roto Professional Service jest posiadanie doświadczonych firm partnerskich we wszystkich dużych aglomeracjach.

 

20181133roto1 Christian Faden Prezes Roto Professional Service

 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik