Czytaj także -

Aktualne wydanie

2020 06 okladka

Świat Szkła 06/2020

User Menu

 

Swiat Szkla Skyscraper 08-2020 final

 

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

Wydanie Specjalne

okladka Dom inteligentny 22

(w opracowaniu) 

 dom bez barier okladka

gotowy

Fasady przeszklone termika akustyka odpornosc ogniowa 2016

 

okna pasywne 2015a

 

Fotowoltaika w architekturze okladka

 

20140808Przegrody przeciwpozarowe

 

konstrukcje szklane

 

20140533 Konstrukcje przeszklone 2

 

katalog 2018 a

 

banner konferencja 04 2019

 RODO

 

 Baner 2

Perfekcyjna produkcja
Data dodania: 12.12.08
     Automatyczne, półautomatyczne i ręcznie obsługiwane linie do laminowania szkła, do produkcji luster, myjki, szlifierki – to wyroby oferowane przez ELETTROMECCANICA BOVONE.

Od prawie 60 lat Bovone oferuje wyroby niezawodne i zaawansowane technologicznie najważniejszym firmom z przemysłu szklarskiego na całym świecie.


Głoszone hasło „perfekcyjna produkcja” podkreśla wysiłek trzech pokoleń dla osiągnięcia maksymalnej jakości, pełnej niezawodności, najlepszego poziomu serwisu.
    Codziennie 130 pracowników w fabryce w Ovada, zajmującej 15 000 m2 powierzchni, stara się sprostać powyższym wymaganiom. Wykonane przez nich produkty rozprowadzane są po całym świecie przez rozwiniętą sieć dystrybucji, zapewniając jednocześnie wsparcie i serwis przed i po sprzedaży.

    Uczestniczenie w najważniejszych targach szklarskich ma na celu polepszenie wzajemnych relacji zarówno z przedstawicielami handlowymi, jak i z klientami. Jest to również okazja do pokazania najnowszych produktów – na targach Glasstec BOVONE pokazała swoją najnowszą fazowarkę.
    Główną cechą charakterystyczną tej maszyny jest specyficzne włączanie napędu wrzecion. Przeznaczone do diamentowych ściernic są umieszczone w określonym porządku, w celu uzyskania większej sztywności systemu, polepszając w ten sposób prostoliniowość szlifowania i właściwe zachowane kąty.

    Tarcze obwodowe są ustawione między diamentowymi ściernicami i tarczami filcowymi, pozwalając w ten sposób na rozdzielenie różnych procesów obróbki i zmniejszanie zużycia płynów chłodzących.
    Wszystkie elektrowrzeciona ściernic diamentowych są samowentylujące i nie wymagają dodatkowego wyposażenia, dzięki czemu zredukowano ich ogólne gabaryty. By zmniejszyć zakres konserwacji, połączenia obrotowe zostały wyeliminowane. Warto zaznaczyć, że wrzeciona obwodowych ściernicach są wykonane z odlewów żeliwnych.

    System tarcz filcowych również został całkowicie „odświeżony” dzięki zastosowaniu wentylowanych wrzecion zaprojektowanych przez BOVONE. To pozwala lepszą wydajność systemu: moment obrotowy tarcz filcowych jest większy, hałas jest mniejszy a niezawodność pewniejsza.
    Jako opcja, nowa fazowarka może zostać wyposażona czytnik kodów paskowych i mieć zapewnione rozszerzone usługi serwisowe.
Federica Bovone
ELETTROMECCANICA BOVONE
www.bovone.com  
 

Czytaj także --

Czytaj także

 

 

01 chik
01 chik