Czytaj także -

Aktualne wydanie

2022 06 okladka1

Świat Szkła 6/2022

User Menu

 ET-Swiat-Szkla-PL-160x600-004

 

facebook12

czytaj newsy Świata Szkła

- więcej szklanej architektury

 

Baztech

Miesięcznik Świat Szkła

indeksowany jest w bazie

czasopism technicznych

 

 

 

 wlasna-instrukcja ift--baner do newslet-2019e

 

 

Roto partnerem szachowych Mistrzostw Polski Branży Okiennej
Data dodania: 21.12.18

Firma Roto Frank Okucia Budowlane aktywnie wspierała II Mistrzostwa Polski Gry w Szachy Branży Okiennej, które odbyły się w sobotę 8 grudnia 2018 r. w Łodzi. Firma była jednym z partnerów wydarzenia, a pracownicy Roto wzięli udział w szachowych rozgrywkach.

 

20181212Roto Frank Okucia Budowlane patnerem II Mistrzostw Gry w Szachy Branzy Okiennej 


Uczestnicy II Mistrzostw Polski Gry w Szachy Branży Okiennej rywalizowali o Puchar Prezesa Polskiego Związku Szachowego Arcymistrza Radosława Jedynaka. Wydarzenie odbywało się w ramach się III Łódzkiego Festiwalu Szachowego 2018, w którym startowało ponad 250 osób.

 

Firma Roto Frank Okucia Budowlane, uczestniczyła jako partner wydarzenia, ale także jako uczestnik rozgrywek. W mistrzostwach udział wzięli pracownicy firmy: Mirosław Bogdalski – dyrektor sprzedaży Roto Polska południowa oraz Rafał Koźlik - lean manager Roto. Firmową drużynę wspierało młode pokolenie – synowie Maciej Bogdalski i Mateusz Koźlik.

 

20181212roto Mistrzostwa Gry w Szachy Branzy Okiennej Grudzien 2018


„Szachowe rozgrywki branży okiennej były niecodzienną okazją do spotkań i rywalizacji z kontrahentami i uczestnikami rynku na zupełnie innej nowej płaszczyźnie” – mówi Mirosław Bogdalski, dyrektor sprzedaży Roto.

 

„Jako producent innowacyjnych systemów okuć, na co dzień wykorzystujemy precyzję i intuicję w tworzeniu nowych technologii okiennych. Stąd nasze zaangażowanie w inicjatywę, łączącą rozrywkę z rozwijaniem umiejętności strategicznego planowania, wspierającą integrację branży, pracowników i ich rodzin”.

 

20181212roto Pracownicy Roto reprezentujacy marke w Mistrzostwach Szachowych Branzy Okiennej min


Tytuł Mistrza Polski 2018 obronił Michał Luch z firmy Okna Luch Wałbrzych. II Mistrzostwa Polski Gry w Szachy odbyły się pod patronatem Polskiego Związku Szachowego. Organizatorem wydarzenia byli: RPW Okucia Budowlane, Polski Związek Szachowy, Łódzki Związek Szachowy.

 

Czytaj także --

 

 

01 chik
          sec 

Czytaj także